BMW E39 530D

BMW E39 530D

Super Moderator
Pa to je jos jedan litar vise al s obzirom koja je masina to je malo bas. I moj 1.9 skoro toliko trosi
 
Član
Dobra masina, sad smo kolege po motorizaciji :) I ja sam se dvoumio serija 3 ili 5, samo sam znao da ce biti 3.0d...e39 je neprevazidjen model, srecno! Ne znam samo kolika je reg.kod vas?
 
Član
raspitaj se ima li vam dole gdje drina il jahorina osiguranje oni su najjeftiniji, ne boj se registracije sve sto imas vise kw veci je popust. Ja sam onog svog regao za 500 km prva registracija 110 kw
 
raspitaj se ima li vam dole gdje drina il jahorina osiguranje oni su najjeftiniji, ne boj se registracije sve sto imas vise kw veci je popust. Ja sam onog svog regao za 500 km prva registracija 110 kw
Sine Dzenane u mene je 3000ccm i 135kw :D:D
a ima i Drina i Jahorina al vidicu kolko ce bit i u Brckom jer mi je dole stari registrovo firmu:D
 
Član
Cekamo bolje slike, a za registraciju polako, i moj još uvek čeka jer je 900€ regularna cena :banghead:
 
Član
To je i realna cena reg.za takav auto ;) Reci mi kako se menjač ponaša, zamalo da uzmem sa tim menjačem pa su me naplašili da je poreklom opelov i odustao sam?
 
Član
Cestitam na e39, simpatican je, samo gledaj originalne farove a stopove manje vise, posto sam i ja na svome imao DEPO-ve farove i nisam bio zadovoljan, nista nisam vidio.
A o M57 motoru mislim da je svaki komentar suvisan. Jos jedan savjet, promjeni ulje u mjenjacu ako auto mislis za sebe ostavljati.

Veliki pozdrav i da te posluzi!!
 
Cestitam na e39, simpatican je, samo gledaj originalne farove a stopove manje vise, posto sam i ja na svome imao DEPO-ve farove i nisam bio zadovoljan, nista nisam vidio.
A o M57 motoru mislim da je svaki komentar suvisan. Jos jedan savjet, promjeni ulje u mjenjacu ako auto mislis za sebe ostavljati.

Veliki pozdrav i da te posluzi!!
ustimo sam farove, bili su spusteni skroz moro sam pod dugim vozit ali sam sinoc u garazi rijesio problem :D nista bez alata:D
 
Top