BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

BHT Ovisnik
Pa trosi jbg hahah. Uzme otvorene 10-12,kombinirane 13-14 gradske 16 pa do 20 ako stiskas. A ja ga ne pazim da se sad vucem po cesti. Iako je automatik treba manje da trosi. Dok uradim servis mjenjaca mislim da ce se smanjiti,a i lambda mozda :)

Evo ga update,kolega mi je pokupio felge. Original bmw, 9J et20 :)
NMjb8uW.jpg

sTHEk3F.jpg
 
Član
Pa trosi jbg hahah. Uzme otvorene 10-12,kombinirane 13-14 gradske 16 pa do 20 ako stiskas. A ja ga ne pazim da se sad vucem po cesti. Iako je automatik treba manje da trosi. Dok uradim servis mjenjaca mislim da ce se smanjiti,a i lambda mozda :)

Evo ga update,kolega mi je pokupio felge. Original bmw, 9J et20 :)
NMjb8uW.jpg

sTHEk3F.jpg
Ja gledam e46 325i, pa me zanima potrosnja iz prve ruke sa plinom.

Ali od 9 -15l max bi trebao uzimati plina sa manuelnim mjenjacem, uz neku normalnu voznju, bez cijepanja?

Pozz
 
BHT Ovisnik
Ma bi sigurno. Ja sam vozio od kolege E46 sa istim ovim 2.5 motorom u Dubrovnik i nazad. Znaci 80-120 sve brzina,nije cijepanje, al nije ni lagana voznja. Vecinom sam cak i 4om vozio potrosnja je bila 8L bez plina. Onda sa ugrađenim plinom prema Tuzli normala voznja prosjek isto 8L otvorene plina. Laksi je on dosta,onda manuelni mjenjač, a ako nema nekih problema stvarno nije potrosac. Moze i nize od 8L da se bas pazi.
 
BHT Ovisnik
Nisam mogao izdržati,danas ih odmah namontirao,balansirao i nabacio na auto do vikenda da malo profuram :D
EuE3t2d.jpg

zeaKRRw.jpg

Meni su felge drama legle,ja prezadovoljan. Uzivo mnogooo bolje od onih od M6. Bas popuni auto,izgleda doosta veća. A bome je i šira. Uglavnom to je to,ne mislim dalje mijenjati felge, osim naravno sada ponovo zimske vratiti za vikend hahah
 
BHT Ovisnik
Hvala svima, meni se sviđaju samo tako uzivo, slika nemoze dočarati stanje. Uslikati cu sutra po danu :)
Spuštati neću nista. Vec su na njemu originalne M-ove opruge. Taman jedan prst može proci između blatobrana i gume. Nije ni 1cm veci razmak nego sto je bio na E46 kad sam ga spustio, dok je od zemlje sigurno osjetno viši. Tako da nigdje ne kačim, a lijepo izgleda :)
xIxTwkD.jpg

0l0Bp2M.jpg
 
Top