BMW E36

BMW E36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hehhehe mislite da je sad eXtra,a vidicete kad se zavrsi projekt,u gradu nece bit ni jedan slican heheheh
(only man who has seen it:D)
 
Član
vidio sam ga i ja; samo bi bilo vrijeme da postavi fotke

(st narandzasta / crna, karambolke, farovi, itd. itd. itd.)

bmw je extra, josh ga samo spustiti i neke felge koje su malo vishe 2F2F :D loodilo

icemane, svaka chast !
 
Član
Svaka cast i od mene, gledao sam slike s okupljanja i svidio mi se! Nadam se da cu ga jednom sresti u Sa!
 

JD.

Član
naprijed nisi mogao ruzniju karambolku staviti ali eto sta je tu je bitno je da se tebi svidja.

ako zanemarimo karambolku auto pravo ludo izgleda, samo trebaju neke bolje felge ove su previse zatvorene.
 
Administrator
JD. je napisao(la):
naprijed nisi mogao ruzniju karambolku staviti ali eto sta je tu je bitno je da se tebi svidja.

ako zanemarimo karambolku auto pravo ludo izgleda, samo trebaju neke bolje felge ove su previse zatvorene.

dincule i meni je na sllikama izgledao zveze al kad sam vidio uzivo skroz druga prica...meni se svidja svaka cast
 
Član
ova karambolka naprijed mozda malo ruzno na slikama izgleda (ima calibra u gradu sa ovakvom, FUJ), uzivo skrozz druga pricha, auto je preopasno, josh kad na ovaj bad look legnu angel eyes, nema opasnijeg auta u gradu. mozda nije m-style, al je zato F&F style :) samo one naljepnice sa strane vrijede para :)
 
Član
JD. je napisao(la):
naprijed nisi mogao ruzniju karambolku staviti ali eto sta je tu je bitno je da se tebi svidja.

ako zanemarimo karambolku auto pravo ludo izgleda, samo trebaju neke bolje felge ove su previse zatvorene.

Karambolka je kao na kalibri crvenoj i jeste bila odvratna zato sam je prepravljao pa sad lici na nesto, a sto se tice felgi u planu su ovo su stare sto su bile na njemu
 
Član
Benga ti je pravo sređena,super si je uradio;)Sviđa mi se sto si radio kombinaciju naranđasta-crna.
POzz;)
 

JD.

Član
nismo je napisao(la):
dincule i meni je na sllikama izgledao zveze al kad sam vidio uzivo skroz druga prica...meni se svidja svaka cast

ma vidio sam i ja uzivo, ali dzaba onu karambolku ne mogu nikako "svariti" heh. ostalo dobro izgleda, pa eto i ta karambolka se uklapa u extreme look



a sto se tice te Calibre, ono je bas kriticno jer nema ni pragove ni zadnju karambolku pa ona naprijed jos vise odudara :lol:
 
JD. je napisao(la):
ma vidio sam i ja uzivo, ali dzaba onu karambolku ne mogu nikako "svariti" heh. ostalo dobro izgleda, pa eto i ta karambolka se uklapa u extreme look



a sto se tice te Calibre, ono je bas kriticno jer nema ni pragove ni zadnju karambolku pa ona naprijed jos vise odudara :lol:

calibre sto se tice uzasna je:icon_exclaim:na ovom karambolka se vec ukplapa u izgled mada nije neka bas najbolja al eto...uglavnom na BMW je sve ostalo odlicno uradjeno...sve u svemu dobro je uklopljeno:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top