BMW E36

BMW E36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Napokon sam uspio uraditi par fotki novog auta pa da podijelim sa vama...

Bmw E36
God proizv: 1996
Full oprema
Motor: 1,8
 
Član
U toku je jedan veliki projekat na ovom autu koji traje vec dvije sedmice, nadam se da ce biti gotovo za nekih 10-tak dana ugl kad bude gotovo bice fotke.

Pozz
 
Član
Sa srecom,jako fino izgleda,samo si trebao sestaka uzeti. :) (al sve ovisi od zahtjeva i potreba)
Ako nije tajna,koliko je kostalo auto?
Jer trazim nesto slicno samo sa jacim motorom!
 
Član
Nije tajna isao sam na zamjenu uz doplatu, dao sam svog peugeota 106, 2000 god i para. Sve na kraju 11 hiljada
 
Član
Lijep auto :)

Kad sam ga tek vidio kontao sam da je onaj iz Bijeljine, 96-o godiste sto se prodavao.
Al ono bi 320i ak se ne varam.
 
Član
Priznajem krivo mi ja malo bilo sto nije jaci motor al nisam bas mogao birati toliko jer sam nudio zamjenu i para.
Iznenadio sam se kako je auto ocuvano, jest malo lijen na startu al hoce povuci
 

Eko

Član
beton ! Dobar je , moze on fino ici ...
al super izgleda ! Bas sam i ja htio pitati koliko te izasao .. pravo mi se svidja! :-D
sretno
 
Član
Hvala svima na lijepim rijecima, edo ima li sta od posiljke, uskoro sastavljam auto pa kad se mogu nadati?
 
Član
Kad su vec fotkice tu na prodaju je zadnji spojler, prednji, mp3 player, felge sa gumama i obrve sa farova.

Nadam se da se admini nece ljutiti :D
 
Administrator
Iceman je napisao(la):
Kad su vec fotkice tu na prodaju je zadnji spojler, prednji, mp3 player, felge sa gumama i obrve sa farova.

Nadam se da se admini nece ljutiti :D

postavi u oglase radi sebe bolje se primjeti
 
Legend
predobar ti je bimer!!ako ga planiras zadrzati,ugradi plin...jedan moj jaran ima sa istim motorom,ugradio je sad i plin,prezadovoljan je autom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top