BMW E36

BMW E36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
sve cestitke i drago mi je sto si uspio u ostvarenju svojih snova

P.S. ne  znam dokle si sa muzikom u gepeku, ali to moras isto dobro odraditi jer ti je neophodno da bude auto kompletan i onda ti ne preostaje nista drugo nego kupiti i prikolicu da mozes vozati pehare..... za prva mjesta naravno...

Hehehe ma nece vise biti posudjivanja muzike na takmicenjima kao u Tuzli :icon_biggrin: radi se intenzivno sada preko zime u planu mi je muzika, lambo vrata, xenon lights, nova sjedista, spustanje auta na 2 mm:icon_twisted:, novi prednji branik, stakla da zatamnim 25%, neon light u boji auta.... Ma eto skupi se
 

IGY

Član
Iceman je napisao(la):
IGY je napisao(la):
sve cestitke i drago mi je sto si uspio u ostvarenju svojih snova

P.S. ne  znam dokle si sa muzikom u gepeku, ali to moras isto dobro odraditi jer ti je neophodno da bude auto kompletan i onda ti ne preostaje nista drugo nego kupiti i prikolicu da mozes vozati pehare..... za prva mjesta naravno...

Hehehe ma nece vise biti posudjivanja muzike na takmicenjima kao u Tuzli :icon_biggrin: radi se intenzivno sada preko zime u planu mi je muzika, lambo vrata, xenon lights, nova sjedista, spustanje auta na 2 mm:icon_twisted:, novi prednji branik, stakla da zatamnim 25%, neon light u boji auta.... Ma eto skupi se
nisam ni sumnjao u to:D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
sta je rec pa si odlucio branik mijenjat Ice ? :)

Kada sam radio auto ovaj prednji branik mi je bio jedini dostupan za moje auto i nikako mi se ne svidja prepravljao sam ga da lici na nesto al eto ipak, kupio sam prednji branik od nove M5-tice koju ce senad da uklopi na moje auto :icon_twisted::icon_twisted:
 
ima finih ideja za doradu:icon_biggrin:sretno sa tim a u odlican rezultat ne sumnjam gledano po ovom sto je do sad uradjeno:icon_biggrin:
 
Član
Iceman je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
sta je rec pa si odlucio branik mijenjat Ice ? :)

Kada sam radio auto ovaj prednji branik mi je bio jedini dostupan za moje auto i nikako mi se ne svidja prepravljao sam ga da lici na nesto al eto ipak, kupio sam prednji branik od nove M5-tice koju ce senad da uklopi na moje auto :icon_twisted::icon_twisted:

ja kad sam govorio da mi se ne svidja prednji kraj vi mene napadali...nek si vala uzeo i da zamijenis...ostalo ne diraj...i na tvom mjestu stopove ne bih dirao, jer su ljepsi ovi...a ti kako hoces ;)
 
Član
buraz koliko te izaslo ovo sto si napravio ove usise za haubu... ajd posalji pm sa imenom i brojem majstora pa da navratim do vas da vidim nesh za mog pola :) tnx unaprijed i castim cevapima :D a za auto nemam rijeci tigar nad tigrovima :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top