BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iskreno Madzide ne znam sta da ti kazem.
meni licno ova boja nije nesto. unutrasnjost je drama.
bolje mi je bilo vidjeti BMW u onoj narandzasto-crnoj varijanti nego ovako plavo.
ovo sto kazem ti kazem kao prijatelj a ne dusmanin, ali si fakat po meni pogrijesio sa ovom bojom.
 
Član
meni je nekako zao one boje bogami...

al slagao bih kad bi reko da mi ova boja nije nest.... ima nest u ovoj bojji i svidja mi se
 
Član
Ne sudite knjigu po koricama, niti auto po boji....dok izbaci komplet slike, pa da vidimo kako to djeluje sve skupa ;)
 
Član
et a ja se ne slazem sa tim da boja nije nesto al se uopste ne slazem sa tim, ova boja u kombinaciji sa bjelom unutrasnjoscu meni barem lici na kulturu al totalnu ... nekako mi djeluje smirujuce, ona narandzasto crna varijanta je takodje super, al meni licno, ovo dosta kulturnije, al i sto tibor kaze, treba sacekat komplet slikice ...
 
Član
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
papak daj slikeee :lol::lol::lol::123:

Mali smiri se malo dosta te je vise sa ovakvim komentarima:icon_mad:

Dalje, ne mucim vas sa slikama nego nisam imao vremena da postavim a i nije bio kompletiran jer sam bukvalno 24 sata spremao auto za King Of Europe, ima sada preko 1000 slika mog novog starog auta sa ove manifestacije pa cu redati kako budem skupljao ima par jako VRUCIH slika, vidjet cete o cemu govorim;)

I odmah da kazem da ne smatram nikoga za dusmana svako ima svoje misljenje koje smije javno iznijeti, a o tome koliko je dobar i kvalitetan moj projekat najbolje ce reci rezultati kao i prosli put:icon_smile:

Ja sam svoje SVE ciljeve jucer ispunio u Kragujevcu te predhodne dvije godine osvojio sve sto se ima osvojiti tako da ce naredna takmicenja biti neka recimo usputna al o tom po tom.

Srdacan pozdrav:cool:
 
Član
cestitam na osvojenom prvom mjestu, zasluzio si ga!;)

a sto se tice bmw... ne moram ti ponavaljat da je odlican :)
 
Član
http://img4.imageshack.us/my.php?image=dsc03459t.jpg
:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
BHT Ovisnik
a guze:icon_eek::cool:
bmw je extra,ali mi nekako ova boja ne lezi,al valja za promjenu malo:cool:
 
Član
guster je napisao(la):
http://img4.imageshack.us/my.php?image=dsc03459t.jpg
:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

hehe nasao si ga:cool::cool::cool:

Brate hvala ti puno sto si u petak navecer ostao samnom i sarafao do 2 ujutro, puno mi to znaci;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top