BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tibor987 je napisao(la):
Moj Madzide, veci ti jebac BMW koji nema chune, nego ti :D nema druge, dok ne poplavis u faci od muke i ne ugradis si LED ringove oko ociju nema meda :lol:

eee moj Tibore odkud ti znas sta sam ja radio navecer, sigurno nisam gledao tv;)

Fele je napisao(la):
Cestitam Madzide na prvom mjestu ;)

Ovo izgleda postaje tradicija da si prvi na KOE :D

;)

Da ne bude zabune Fele prosle godine sam bio treci tako da sam ovaj put namjenski uradio auto samo da bi jos ovu titulu uzeo jer mi je jedino ona bila ostala:icon_smile:
 
Član
Iceman je napisao(la):
eee moj Tibore odkud ti znas sta sam ja radio navecer, sigurno nisam gledao tv;)




pa pricaj bolan sta si se stisno :lol: ... nes se kontam cini mi se da ti nisam jos cestito pa ev da iskoristim priliku jaro CESTITAM I SVAKA CAST!!! abd uskoro i KOE (al ne Europe vec Earth ;)) ...
 
Član
addo je napisao(la):
Pa nista se ne falis!:lol: A ovo sto vidim je prehebeno! Svaka cast! Eto iz Kragujevca prvog mjesta! ;) Bice ovo opet paklena sezona!

I ostvari se ono sto sam rekao prije KOE! ;) Svaka cast Madzide! ;)
 
Član
Iceman je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Moj Madzide, veci ti jebac BMW koji nema chune, nego ti :D nema druge, dok ne poplavis u faci od muke i ne ugradis si LED ringove oko ociju nema meda :lol:

eee moj Tibore odkud ti znas sta sam ja radio navecer, sigurno nisam gledao tv;)






Ne znam, ako je cur au pitanju onda vodio ljubav, ako je susjedka u pitanju onda yebo valjda :D:D:D

Nego skrenuh s teme, kad ce slike komplet projekta ? ;)
 
Početnik
eddo je napisao(la):
i488405_dsc06954v.jpg

ova moja

:lol::lol::lol:

Iceman je napisao(la):
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
papak daj slikeee :lol::lol::lol::123:

Mali smiri se malo dosta te je vise sa ovakvim komentarima:icon_mad:

Dalje, ne mucim vas sa slikama nego nisam imao vremena da postavim a i nije bio kompletiran jer sam bukvalno 24 sata spremao auto za King Of Europe, ima sada preko 1000 slika mog novog starog auta sa ove manifestacije pa cu redati kako budem skupljao ima par jako VRUCIH slika, vidjet cete o cemu govorim;)

I odmah da kazem da ne smatram nikoga za dusmana svako ima svoje misljenje koje smije javno iznijeti, a o tome koliko je dobar i kvalitetan moj projekat najbolje ce reci rezultati kao i prosli put:icon_smile:

Ja sam svoje SVE ciljeve jucer ispunio u Kragujevcu te predhodne dvije godine osvojio sve sto se ima osvojiti tako da ce naredna takmicenja biti neka recimo usputna al o tom po tom.

Srdacan pozdrav:cool:

my bad bro :icon_confused:

ja mislio da namjerno nisi htjeo stavit slike al eto nikad nisam skonto da si bio puno buiusy :p


svaka cast za #1 king of europe :icon_smile:;)
 
Član
Iceman je napisao(la):
guster je napisao(la):
http://img4.imageshack.us/my.php?image=dsc03459t.jpg
:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

hehe nasao si ga:cool::cool::cool:

Brate hvala ti puno sto si u petak navecer ostao samnom i sarafao do 2 ujutro, puno mi to znaci;)
rekao sam ti samo zovi kad treba nacicemo uvjek prostor a vrijeme je nebitno ;)
 
Član
majstore svaka cast na ovome zadnjem updateu.... kad sam vidio slike i nisam bio odusevljen ovom plavom bojom, ali juce kad sam ga vidio na onom skupu za ENU.... zaljubio sam se...... hocu i ja jedan ovakav:icon_mad:.... svaka casat;)
 
Član
ADILAV je napisao(la):
majstore svaka cast na ovome zadnjem updateu.... kad sam vidio slike i nisam bio odusevljen ovom plavom bojom, ali juce kad sam ga vidio na onom skupu za ENU.... zaljubio sam se...... hocu i ja jedan ovakav:icon_mad:.... svaka casat;)


hvala drug;)
 
Član
svaka cast,dobro ti je moj buraz povario auto nije ti nigdje steka ispala:lol:.nego ubaci kakvu jacu masinu da bude sve u skladu.boja ti exstra,samo da nije bijela.:lol:
 
Član
Danas ga vidio na OBN-u, intervju za Enu, malo prica malo preziva zvaku :lol::lol::lol: najludji si :lol:
 
Član
madzide koji motor se sad nalazi u bimeru...

de mi reci za ovaj tvoj spojler kako funcionise...


imal kakvih video klipova bem ga:icon_smile:
 
Član
badboy je napisao(la):
madzide koji motor se sad nalazi u bimeru...

de mi reci za ovaj tvoj spojler kako funcionise...


imal kakvih video klipova bem ga:icon_smile:

Funkcionise na jednostavnom principu podesis ti sebi down force koliko zelis nema elektronike ako si na to mislio...
 
Član
da mislio sam na elektroniku ..jel se spusti sam ili sta ...


neodg. mi za motor i video klipove ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top