BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
badboy je napisao(la):
da mislio sam na elektroniku ..jel se spusti sam ili sta ...


neodg. mi za motor i video klipove ....

Ne spusta se nego je fiksni kako ga podesis po zelji tako stoji, sto se tice motora u planu je cim popusti malo ova recesija:lol::lol:

dzeky je napisao(la):
Drug vjeruj da nema boljeg BMW-a.Samo tako nastavi...:cool::cool:

Hvala legendo;)
 
Član
ok ...

bice i motor haj .....

nema sta svaka cast ..jebiga stvarno volim ovo auto nemoguce ko da je moj jebote ....

tvoja slika mi je na destokpu ona sa onim taxi znakom:lol::lol:
 
Član
badboy je napisao(la):
ok ...

bice i motor haj .....

nema sta svaka cast ..jebiga stvarno volim ovo auto nemoguce ko da je moj jebote ....

tvoja slika mi je na destokpu ona sa onim taxi znakom:lol::lol:

hehe ona "stara" verzija :icon_smile:
 
auto extra izgleda...samo je bed sto nisu i diskovi nazad...ja to odmah primjecujem, posto ne vidim sta je ispod haube, ja odmah bacim pogled nazad ima li diskove i odmah znam kakva je situacija...:)
 
znaci drug nikakva niti kritika niti bilo sto, ti se volis takmicit na tim tuning natjecanjima, svaka cast, al evo npr. ako te nesto interesuje, ako vec nisi tamo, pogledaj kako i sta ljudi rade, pitaj za savjet, mada... ne vole ovu vrstu tuninga, ni ja iskreno, al ako ti ikakva pomoc treba, ne postoji bolje mjesto da se obratis

http://www.ak-bmwcroatia.com/forum/index.php

PS. nadam se da ubacivanje ovog linka ne povlaci neke kaznene bodove na forumu... ako je tako izvinjavam se, ali ovo je dobronamjeran cin.
 
Član
Druze......nemam rijeci zaista,ovaj projecat ICEMEN:D je jedan od najboljih do sad u BiH zato RESPECT idemo dalje:cool:
 
Da ti kazem, super...ili odlicno mislim da su to male ocjene..Zapravo ,ne mogu izreci dovoljno veliku ocjenu koliko ovaj auto i vlasnik zasluzuju. SVAKA CAST MAJSTORE!!! I usput lupio sam najvecu ocjenu koja ima...pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top