BMW E36 by AK ZE-TUNING

BMW E36 by AK ZE-TUNING

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
izvini molim te smijem li ostat na BH tuning-u? a druze za tvoju informaciju imao sam vec svojih auta i navozao se sto ti mozda neces ni vozat al nebitno... postujem te samo zato sto vozas BMW a i nebi dalje da se raspravljam... a na tuning sceni sam vec 3 godine... pozz
 
Član
djecak ako ti ovo smatras ovo odlicnim tuningom nemas ti sa mnom o cemu pricati;)

uostalom postavite ovaj auto ne neki strani bmw forum i ako bude jedan pozitivan komentar ja vise nikad nista necu napisati...
 
Član
pustite momka njegovo auto ima pravo stavljat sta hoce i svi mi imamo svoja misljenja a sto pljuvat tudzi rad svi mi radimo svoja auta kako nam se svidja i kolko sredstava imamo :icon_smile:
 
Član
Ja samo nezz sta se raspravlja o ukusu..sto se mene tice mozete pisat sta god hocete, a isto tako nemojte se vrijedjat jer nije ok, ukoliko se nastavite vrijedjat mozete lock stavit ovdje...nisam zato postavio slike....;)
 
Član
Ne mora svaki biti sa jebenim M branicima kupi sebi i uradi ga kako ti odgovara,sve isto spusti,zatamni,i felgice,pa jebote jos malo pa necu znat jel to moje auto kad ce svi biti isti,al zanemarimo ovo,drug BMW je EXTRA zelim ti puno srece u radovima,takođe i u voznji pa da sve ispadne kako si i planirao,redovno nas obavjestavaj o radovima jer me jako zanima.. I ja bih pragove skinuo al to je moje misljenje ...Sretno ;)
 
Član
Ok po meni BMW je lijep , ali isto tako i standardan ,znaci branike ,pragove i to je to ... ali postujem ukus ,a i osim tog nemogu reci da je ruzan ... po meni znaci ovaj spojler na gepeku bi skinuo jer mu ne lezi nikako a stavio dosta veci znaci nesto poput sto je madzid imao na svom bmw-u ...


Sretno u nastavku ;);)
 
Član
Svako ima svoj ukus , kad bi svako gledao ko će mu šta reći za auto gdje bih završio :icon_confused: a ti što si naumio to i radi sa BMW-om , furaj svoj stil :icon_smile: ;)
 
Član
-Suki- je napisao(la):
pragovi, branici, i felge..katastrofa....steta farbe i vremena.

zazore da ne spominjem kao i mix hammana, riegera i ///M-a...katastrofa.


ali ako se tebi sviđa.... ;)

Potpis

Ako si ocekivao da ces ovdje ili na nekom drugom forumu dobiti pozitivne komentare varas se. Izgleda da si razuman covjek pa ces poslusat iskusnije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top