BMW E36 by AK ZE-TUNING

BMW E36 by AK ZE-TUNING

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
arminnn je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
pragovi, branici, i felge..katastrofa....steta farbe i vremena.

zazore da ne spominjem kao i mix hammana, riegera i ///M-a...katastrofa.


ali ako se tebi sviđa.... ;)

Potpis

Ako si ocekivao da ces ovdje ili na nekom drugom forumu dobiti pozitivne komentare varas se. Izgleda da si razuman covjek pa ces poslusat iskusnije

Prvo je se nikad ne varam, nisam nista ni ocekivo...ne radim ovo radi vas nego radi sebe, razuman sam i svjedno mi je....ne pada mi na pamet da nesto radim sa autom po tudjem ukusu...tako da samo pisete dokle hocete...hheheh....:123: kuliram

Vise od pola ovdje koji komentarisu nikad se nisu pojavili negdje na takmicenju ili slikcno, garaze neke posebne nisam primjetio pa tako da me ne boli puno ja imam iza sebe od 2012 sezone 10 pehara ...;););) cast pojedinim nek izvinu oni koji se nadju uvrijedjeni
 
Član
ovo se sve moze gledati ali pragovi nikako..samo uzmi liniju auta citavog i vrata kako su samo izvedena i na to ovaj prag...nije da pljujem svako ima svoj ukus ali po meni prag ko da je neko zalijepio izolir trakom..pa visi na bmw...znaci samo prag druze..;)
 
meni se svidja, nek ima i nesto drugacije ;)
samo kao sto napisase, pragovi su za moj ukus ocajni,,
tebi ako se svidjaju u redu, postujem ;)
 
Član
da ga nisi dirao ljepsi bi bio fabricki, ali to su ti vec rekli

cjenim sto to volis, i sto ulazes u auto , vidi se da je tu dobre love otislo, ali za iste pare mogao si imati drama bmw-a, ovo vise nema ni na fast n furious;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
da ga nisi dirao ljepsi bi bio fabricki, ali to su ti vec rekli

cjenim sto to volis, i sto ulazes u auto , vidi se da je tu dobre love otislo, ali za iste pare mogao si imati drama bmw-a, ovo vise nema ni na fast n furious;)

Hvala kolega cijenim tvoj komentar, ulozeno jest, samo mi zao sto ti moram rec da mnogo Stilova postoji u Tuningu pa sam se opredjelio za jedan od njih...dalje nebih da pisem;)
 
Član
ovo je koliko vidim pokusaj extreme-a,
osim sto kult bmw-a ima svoj neki pravac tunninga, dakle to bas i nije auto za taj stil po mom a vjerujem i po misljenju 99,9% fanova/vlasnika bmw-a,
ostajem pri tome da si mogao uraditi mnogo ljepse auto cak i u tom stilu tuninga koji si odabrao ;)
na svim bmw forumima ce ti to reci, mislim da je njihovo misljenje najrelevantnije pa vidi i s njima ;)
ako ti vidis ikakvu vezu i sklad izmedju npr. ovih pragova i linije ostatka auta ok meni ne smeta
ti radi kako ti hoces , tvoje auto , mos ga i zapalit' ako ti je cejf, nemam namjeru da se raspravljam o stilovima, ovom-onom
to je moje misljenje na temu , pozz ;)
 
Član
Unique_ze je napisao(la):
admini molim LOCK teme i da se ista izbriše

Hvala

nerazumem sta se ljutis, malopre kuliras sad se nesto ljutis trazis da se tema brise


PS: da si na BMW forumu ne bi to morao ni traziti, bio bi pobrisan sa sve temom i peharima :D

gledaj kako se sređuje auto i plači http://www.pik.ba/artikal/1171973/bmw-e36-325i-coupe-m3-paket-full-oprema/


bolje ovakav pa makar bez i jednog pehara ;)

NHF i puno srece sa autom, kad vec auto nije imao sreće :123:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
Unique_ze je napisao(la):
admini molim LOCK teme i da se ista izbriše

Hvala

nerazumem sta se ljutis, malopre kuliras sad se nesto ljutis trazis da se tema brise


PS: da si na BMW forumu ne bi to morao ni traziti, bio bi pobrisan sa sve temom i peharima :D

gledaj kako se sređuje auto i plači http://www.pik.ba/artikal/1171973/bmw-e36-325i-coupe-m3-paket-full-oprema/


bolje ovakav pa makar bez i jednog pehara ;)

NHF i puno srece sa autom, kad vec auto nije imao sreće :123:
Ovaj je BMW-e iz Lukavca i BMW-e je zvono :cool:
 
Član
Da iz Lukavca ;)

Walker_ze je napisao(la):
E suki nek ti znas sta je tuning, al mozes i pametovat...ccc

jesi ti otkrio da su pragovi bili naopako okrenuti :lol: tuneru


hint: vidi se na prvim slikama...katastrofa stari :D
 
Član
e nek ti znas da su bili okrenuti... svaka cast kad si uocio ja bas nisam znao... hvala sto si mi rekao... hahahahahhahahahaha
dobar si pravo hahaha ;)
 
Član
:icon_rolleyes:

Ne ide ovo, moj želudac ne vari, mada nemam ništas protiv, ima ih i mnogo gorih, MNOGO GORIH.
Nadoći ćeš sigurno, samo opušteno, prihvati kritiku, šta si odma' skočio?
 
Član
Bas vala Ogy ima puno gorih,a ko zna kad pocnu i zavrse radovi sigurno ce biti i mnogo bolji samo nemoj stavljati one anti gluposti....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top