BMW E36 316i

BMW E36 316i

Član
Lijepo izgleda ima dosta lijepih detalja na sebi ali kao sto je vec pomenuto steta sto je 1.6 al mozda se to tebi i svida pa nemora znacit onda da je steta u tvojim ocima. Sretno i da se ga navozas ABD ;)
 

JB7

Član
idosa je napisao(la):
Lijepo izgleda ima dosta lijepih detalja na sebi ali kao sto je vec pomenuto steta sto je 1.6 al mozda se to tebi i svida pa nemora znacit onda da je steta u tvojim ocima. Sretno i da se ga navozas ABD ;)

hvala drug,sve ima svoje prednosti i mane,kao da je nebi volio imati pod sobom jedan M3,ali ovo auto me hrani,njim svaki dan idem na posao i nazad,tako da ono samo sebe otplaćuje.pozzzzz;)
 
Član
Upravo sto ja reko, u tvojim ocima i bolje sto je malo slabi mada 2.5 motori su veoma kvalitetni malte ne nepoderivi i plus potrosnja ide od 9 do 11 sto i nije puno za jednog sestaka sa 200 KS.

Sve u svemu prelijep je i vidi se da je pravo sabrano auto i odrzavano.
 
Član
cini se kao jako fin bimer, bolji od golfa par svjetlosnih godina, to je sasvim sigurno
mislim da je dobra zamjena bila;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
idosa je napisao(la):
Ako je to onaj bijeli golf onda i ja se pridruzujem ArminM-u

ma brate kakav god da je golf,, mislim da ga je suvisno uporedjivati sa BMW-om
ono najrealniji da budemo;)

Pa dobro sad da poredimo Golf V GTI sa ovim BMW-om zna se da je BMW donji ali ako je to trica sto i jest rang ovog BMW-a onda nema to poredenja naravno. Jer neznam sta je imo od golfa prije i zato pitam jel ovaj bijeli :icon_biggrin:
 
Član
Prelijep ti je BMW, jesi li imao još kakvih planova ?

Kako se ovdje razbacuju konjima pa im 100 malo, čovjek bi rekao da svi voze auta od 300 ks :D

Za normalnu upotrebu taman :cool:
 

JB7

Član
idosa je napisao(la):
Ako je to onaj bijeli golf onda i ja se pridruzujem ArminM-u

hvala,jest bijeli golf :D

rinaldo je napisao(la):
Dobro si trgovao , bimer je šminkerski , nek ti je sa srećom...;)

hvala kralju,bmw je ipak bmw :D

Schumi je napisao(la):
Prelijep ti je BMW, jesi li imao još kakvih planova ?

Kako se ovdje razbacuju konjima pa im 100 malo, čovjek bi rekao da svi voze auta od 300 ks :D

Za normalnu upotrebu taman :cool:

ma jasta drug,kao da ja nebi volio voziti M3 umjesto 1.6 hehe.Ali ipak radim za prosjecnu platu,tako da je ovo neka realnost i plafon zajedno.Planiram ubaciti kozne siceve,malo bolju muziku,bass,pojacalo it bi otprilike bilo to...s timda cu naruciti M3 znak i naljepiti ga pozadi pa nek se rja misli sta je na drumu :cool::cool::cool:

pozzzz

saleee je napisao(la):
Prelijep bimer,nek je sa srećom...;)

hvala kraljuuu :icon_biggrin:

ArminM je napisao(la):
idosa je napisao(la):
Ako je to onaj bijeli golf onda i ja se pridruzujem ArminM-u

ma brate kakav god da je golf,, mislim da ga je suvisno uporedjivati sa BMW-om
ono najrealniji da budemo;)

tako je,sve si rekao druze hehe
 
Član
bmw ko bmw nemoze bit da nevalja :D skupi nesto love M paket nabaci i nista nediraj sta se tice vanjstine , nikakve čajniz farove i vin đu štoplampe samo OEM M Paket na auto ( moze i kvalitna replika od abs plastike moze se povoljno naci nova) i bmw ko bombon da bude. A sto se tice 1.6 motora to je najlaksi problem bitno je da nije auto lomljen puno puta da nemas oko lima puno ulaganja novi motor ( moja preporuka 318 is ) cca 500-600e i na izvolte.
 

JB7

Član
bmwscaner je napisao(la):
bmw ko bmw nemoze bit da nevalja :D skupi nesto love M paket nabaci i nista nediraj sta se tice vanjstine , nikakve čajniz farove i vin đu štoplampe samo OEM M Paket na auto ( moze i kvalitna replika od abs plastike moze se povoljno naci nova) i bmw ko bombon da bude. A sto se tice 1.6 motora to je najlaksi problem bitno je da nije auto lomljen puno puta da nemas oko lima puno ulaganja novi motor ( moja preporuka 318 is ) cca 500-600e i na izvolte.

Ne brini,neću ništa điđat po njemu :D Šta mi konkretno preporučuješ od M paketa pošto nisam još dobro upoznat sa svima oko BMW-a.

Pozzzzz
 
Član
Prednju i zadnju karanbolku lip na gepek i M volan za pocetak :) mada meni iskreno receno ovako lijepo i kulturno izgleda jedino ako ti nezelis malo da ga naspicis pa da izgleda kao moj npr.

e36_m3_body_kit.jpg


bmw-e36-m-lenkrad-ohne-airbag-10-qqng2000-iou9_m.jpg
 
Top