BMW E36 316i

BMW E36 316i

JB7

Član
Odavno pratim forum,nedavno sam se i registrovao i predstavio svoj Golf 3 kojeg sam u međuvremnu zamjenio za ovog Bavarca pa ću ovim putem i da ga predstavim :)















 
Član
dobro izgleda bmw ;)
dobre ove dvije posljednje slike... bas kontam neku zamjenu za E36 325 pa mi dodje dobra usporedba :icon_smile: :cool:
 

JB7

Član
OggyBoy je napisao(la):
Fino izgleda, ali šteta zbog motora, baš je slab za njega.;)

Ma nisam ja to uzeo da gonim,ovo je auto šteta pržiti,ovo je za kuliranja i laganice,mada i on dosta dobro vuče kad se to od njega traži :D
 
Član
JB7 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Fino izgleda, ali šteta zbog motora, baš je slab za njega.;)

Ma nisam ja to uzeo da gonim,ovo je auto šteta pržiti,ovo je za kuliranja i laganice,mada i on dosta dobro vuče kad se to od njega traži :D

Sve znam, drugar ima istog, baš sam ga puuuuno vozao, svuda smo išli sa njim. Troši, a ne ide, to sam shvatio, a on to i zna odavno.:D
Dobra stvar je da su jako pouzdani, neće izdati, a kad promjeniš nešto, miran si i nikad to više nećeš mjenjati. Njegov je skoro pola miliona prešao.
PS. I naravno, ispod 10l plina ili benzina neće, a prosjek oko 11 - 12l-.;)
 

JB7

Član
OggyBoy je napisao(la):
JB7 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Fino izgleda, ali šteta zbog motora, baš je slab za njega.;)

Ma nisam ja to uzeo da gonim,ovo je auto šteta pržiti,ovo je za kuliranja i laganice,mada i on dosta dobro vuče kad se to od njega traži :D

Sve znam, drugar ima istog, baš sam ga puuuuno vozao, svuda smo išli sa njim. Troši, a ne ide, to sam shvatio, a on to i zna odavno.:D
Dobra stvar je da su jako pouzdani, neće izdati, a kad promjeniš nešto, miran si i nikad to više nećeš mjenjati. Njegov je skoro pola miliona prešao.
PS. I naravno, ispod 10l plina ili benzina neće, a prosjek oko 11 - 12l-.;)

Sad ne znam koja je godina i motor u tog tvog kolege,ovaj je 96' i onaj noviji tip motora,bez klime mi na otvorenom troši malo manje od 8l a gradske 10l-12l,znači bar ovaj u mene nije neki potrošać :smajli08:
 
Član
fale 2 klipa:D
uglavnom,dobar,prodavao se iz hercegovine je,nisam siguran odakle tacno...100-tinjak konjak je solidno za njega,mada,nista bez sestaka...
 

JB7

Član
edoze je napisao(la):
fale 2 klipa:D
uglavnom,dobar,prodavao se iz hercegovine je,nisam siguran odakle tacno...100-tinjak konjak je solidno za njega,mada,nista bez sestaka...

eto i u hercegovini je ostao haha :D dosta raje ovdje u mostaru znaju ko je godinama vozao ovaj bmw i kako je pazen i odrzavan,tako da se nisam puno mislio oko zamjene,jer je u extra stanju,troskovi odrzavanja i registracije nisu veliki,znaci jedan sasvim dobar i pristupacan bmw za pocetak :cool:
 
Jeli Čamo vozao ovog bmw-a ili je onaj lik sa tekije...tamo sam vidjao cesto auto pored magistrale. Fin bmw pravo. Boja ko nova. Vidi se da je pazen.
 

JB7

Član
..323.. je napisao(la):

hvala,bice jos malo dorade na njemu cim se docepam malo deviza ;)

lhasa_green_beast je napisao(la):
Jeli Čamo vozao ovog bmw-a ili je onaj lik sa tekije...tamo sam vidjao cesto auto pored magistrale. Fin bmw pravo. Boja ko nova. Vidi se da je pazen.

jest kralju,ovo je bio čamin bmw kojeg je dugo vozio i pazio i kad sam ga uzeo rekao mi je da ga nastavim paziti i da se ne sekiram ni za šta,jer je sve u tip top stanju...drago mi je da si poznao bmw-a,nek raja vidi da nije divljak hehe

pozzz :cool::cool::cool:
 
Top