Bmw e32 735i 88'

Bmw e32 735i 88'

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Auto je Inace Solidno stanje ima ulaganja u njega. ali sve postepeno....
Ulaganje : seleni zadnji, Mikser (mega dozer) zraka











 
Član
Ladja imao priliku da ga vozim, samo 3.0 12v, jeste malo trom ali je limuzina unutra samo takva. Srecno;)
 
Član
Inace Bmw ima 17ke Alu felge. ali su skinute preko zime.. a sve ostalo na autu je klasika. osim Plina (za koji sam se vrlo Pokajao sto sam ga ugradio,jer je obicni Nije Seqvent ) ostalo sve KLASIKA
A i izmedju ostalog auto se prodaje.
 
Član
s tim plinom ocekuj da ti zvekne protokomjer...ostalo je dobro,samo ubaci ovaj player unutra,bode oci:icon_confused:
vozio sam i ja 3,0,i onako,nije bas "to to",vjerujem da je ovaj zivahniji:cool:
 
Imam isti ovakav e32 735,i prezadovoljan sam kako ide,a za 3.0 ne znam,nisam imao priliku ga voziti,inace auto je sila.....;)
 
Član
Inace auto je Onako tak-tak al ga jebe plin. imao sam 535i plin znaci isti kao i ovaj ista firma ga ugradila na 5ici nikad nije puklo nista protokomjer zdrav sve uredno bilo. al eto na ovom nije nesto Ok. mada msm da treba svjecice zamjenut jer plin zeli ispravnu struju samo.. a ovaj sto se tice sile. ono posto je automatik.. najvise se vozi na E-ekonomik i vrlo zahvalno ide. ali zato kad udaris mu Kick-down stvarno zalijepi za sic. skroz :cool:
 
E ne znam,moj nema plin,i manuelni je mjenjac,samo sto ti kazes zalijepi za sjediste kad mu stisnes gas...:icon_smile:
 
Član
A dobro u tebe manuelni mjenjac to ide 5x bolje i vise ga mozes nabrat Al nije automatic to to.. ide on VUce nema tu sta ali nije to to. pogotovo sad kako je protookomjer s*eban nema vuce dobre uvlaci fals zraka :icon_cry:
 
Član
znaci vec ti je plin skrsio protokomjer:icon_smile: 100KM...i opet samo cekas kad ce opet detonirat...savjet,vozaj tako na plinu,nemoj mijenjat protokomjer,osim ako nemas viska para
 
Član
Plin je u njemu vec 10mjeseci. A jbg. skrsen je prokomjer ovako i vozam sta cu drugo nemam ja love.
 
Član
amer21 je napisao(la):
A dobro u tebe manuelni mjenjac to ide 5x bolje i vise ga mozes nabrat Al nije automatic to to.. ide on VUce nema tu sta ali nije to to. pogotovo sad kako je protookomjer s*eban nema vuce dobre uvlaci fals zraka :icon_cry:

zasto bi isao 5 puta bolje manuelac od automatika nije mi jasno :icon_question:
 
Član
PA vjerovatno zato jer manuelca mozes saltat kad hoces a ovaj salta na odredjeno i u prosjeku mozes 5-10kmh sa manuelcom vise ga natjerat provjereno na ovoj 3.5masini Tako je barem kod mene bilo. a sad Kod ostali nez:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top