Bmw e32 735i 88'

Bmw e32 735i 88'

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
druze obozavam sedmice a evo jedna slika sto sam slikao jedne kraljice sedmice ispred zgrade

http://imageshack.us/photo/my-images/189/dsc00412ef.jpg/
 
Član
amer21 je napisao(la):
Plin je u njemu vec 10mjeseci. A jbg. skrsen je prokomjer ovako i vozam sta cu drugo nemam ja love.

Brate mili, nemaš love, a vozis bemburu sa tol'kom silom kubika :icon_question::D
 
Član
HUHUHUHUHUH 5.0 v12 To je 350ks CIni mi se ?
Ali je ZMija 7ica ZAKON i ja ih "tako reci" obozavam :)

Imam pored Bembure Chryslera i Audi A6 PA nemg. jarane na sve ulagat NEMA se u tom smislu sam mislio nema se para za svako auto.
 
Član
DA malo Dignem temu : Na Bmw-u je ponovno pregledana sve istanalacija sve OK
Cd player je vracen unutra . postavljeni originalni zvucnici iz bmw 7 nazad jer su moji bili Krepali :icon_sad:
to je za sada TO dok se malo opet skupi para nastavlja se s radovima a usput da pitam
ZNali iko da mi objasni kako da skinem dizne tj. gdje uopste budu na koji nacin ih skinut (detaljno) ako moze po mogucnosti. HVALA :cool:
 
Član
odlicna limuzina nema sta ,imam i ja jednog 735i 87 godiste nije ni preso 120000km .
ja samo znam da su ta auta za odzavanje veoma skupi,dosta sam promjenio na svoj sedmici i dosta sam para ulozio.
samo sofer seiba me je kostala nepuni 900 eura ,inace sam zadovoljan sa autom i potrosnjom na autuputu samo u gradu trosi malo vise od 12,5 litara po normalnom voznji ,na autoputo do 150 trosi 11,5 to niji puno za starost auta .
komocija je za te godine super i topspeed isto ok ..........
samo sta me momentalno je... je asc i kocnice system ali i tome cu stat u kraj
samo sto je skup ,ako se nema para nebi nikome preporucio i kakvo auto take klase da sebi nabavi.

odlicna limuzina nema sta ,imam i ja jednog 735i 87 godiste nije ni preso 120000km .
ja samo znam da su ta auta za odzavanje veoma skupi,dosta sam promjenio na svoj sedmici i dosta sam para ulozio.
samo sofer seiba me je kostala nepuni 900 eura ,inace sam zadovoljan sa autom i potrosnjom na autuputu samo u gradu trosi malo vise od 12,5 litara po normalnom voznji ,na autoputo do 150 trosi 11,5 to niji puno za starost auta .
komocija je za te godine super i topspeed isto ok ..........
samo sta me momentalno je... je asc i kocnice system ali i tome cu stat u kraj
samo sto je skup ,ako se nema para nebi nikome preporucio i kakvo auto take klase da sebi nabavi.
 
Član
335i je napisao(la):
odlicna limuzina nema sta ,imam i ja jednog 735i 87 godiste nije ni preso 120000km .
ja samo znam da su ta auta za odzavanje veoma skupi,dosta sam promjenio na svoj sedmici i dosta sam para ulozio.
samo sofer seiba me je kostala nepuni 900 eura ,inace sam zadovoljan sa autom i potrosnjom na autuputu samo u gradu trosi malo vise od 12,5 litara po normalnom voznji ,na autoputo do 150 trosi 11,5 to niji puno za starost auta .
komocija je za te godine super i topspeed isto ok ..........
samo sta me momentalno je... je asc i kocnice system ali i tome cu stat u kraj
samo sto je skup ,ako se nema para nebi nikome preporucio i kakvo auto take klase da sebi nabavi.

odlicna limuzina nema sta ,imam i ja jednog 735i 87 godiste nije ni preso 120000km .
ja samo znam da su ta auta za odzavanje veoma skupi,dosta sam promjenio na svoj sedmici i dosta sam para ulozio.
samo sofer seiba me je kostala nepuni 900 eura ,inace sam zadovoljan sa autom i potrosnjom na autuputu samo u gradu trosi malo vise od 12,5 litara po normalnom voznji ,na autoputo do 150 trosi 11,5 to niji puno za starost auta .
komocija je za te godine super i topspeed isto ok ..........
samo sta me momentalno je... je asc i kocnice system ali i tome cu stat u kraj
samo sto je skup ,ako se nema para nebi nikome preporucio i kakvo auto take klase da sebi nabavi.




Druze Znam ja to sve Ali ovo da te sajba izasla nepuni 900eura to. NEZNAM za te pare mozes u Njemackoj naci kompletnu ovakvu sedmicu a vidim da si u hamburgu pa mi je to nelogicno KAKo
A za odrzavanje to jest da je preskup BMW je takav svaki
HVALA sto si se javio ;)

pleasure je napisao(la):

Hvala
 
Član
BMW upravo zamjenjen za AUDI 100 86' 2.3 servo,abs,el.podizaci retrovizori, cd-mp3 muzika i bla bla bit ce u garazi
 
Član
Pa i Nije me zajebo.. BMw-eu selene trebalo mjenjat,protkomjer,selene,gumice balans stange,amortizere, malo pragove sredit. bili malo struhli. svjecice , msm mozda i DIzne da bi trebalo.. tako da nije me niko zajebao
 
Član
DA DA 100kw :D vjeruj jarane da je SILA na cesti stvarno. jos srednji lonac probusen a nazad 2 rore jos to ugodaj daje dodatni. vcrs sam se odma zaganjao sa nekim mercedesom w211 onaj msm da je to ta serija ... pratio sam ga cjelo vrjeme u stopu ... al nisam se usudio da ga predjem nikud. jer se tek upoznajem sa autom moram da vidim njegove mogucnosti. slike sutra najvjerovatnije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top