BMW E30 327 M tech 1

BMW E30 327 M tech 1

Član
Bmw e30 327 M tech 1 1984.g. 204000 orginalnih kilometara.Auto je kupljeno od prvog vlasnika u splitu,prva registracija je bila 1985 na njegovo ime i ja sam drugi vlasnik od 2009.g. Auto je bilo orginalno 318i,kupljena je druga kocka iz švabije 325e i sa te je sve prebačeno na moju. Na autu sam promjenio sve sto se je moglo promjenit i uloženo je mogo novca i živaca.Da sad nebi pisao šta je sve radjeno na autu mogu jedno reć da nisam samo školjku,papire od auta i stakla promjenio heheh.Auto je kupljeno iz gušta ,auto radim za sebe i od svih mojih vozila ovo mi je najdraže.Motor je 2.5/2.7 e tako da je prepravljen na 2.7.Auto od opreme ima : board computer 2,stakla na struju,šiber na struju,sva 4 diska,zadnja rolo polica sa zavjesom,klimu,m tec 2 recaro siceve karirane,xenon ,maglenke,farovi sa lećom,šper diff 3.91 veliko kućište 25% špere... Felge su keskin kt1 7.5 i 9x16 sa gumama naprijed 195/45 -16 i nazad 215740-16. Auto je sad trenutno rastavljeno i slaže se iz nule,farba se kompletno iznutra i izvana,zaštite podova,oko točkova ... Evo nešto slika od prije kakav je bio kad je kupljen i kakav je bio prije rastavljanja.
 
Član
ms6msabkk80w7qrdiibn_thumb.jpg
[/URL]files/jznlqjm0pzx5h5uu5t z6_thumb.jpg[/IMG][/URL]

Belmin1 je napisao(la):

Hvala :icon_smile:

George je napisao(la):
četri auta brajo dobar si ;)

A šta sad,kad sam započeo onda moram to sve završit :icon_smile:

..323.. je napisao(la):
Lijepo odradjeno svaka cast za ulozemni trud. :cool:
Drago mi je da vam se sviđa način na koji radim,trudim se da sve bude orginalno a da na kraju ipak lijepo izgleda.
 
BHT Ovisnik
bas hocu da pitam jel ova bila na pisti kad vidim da jeste,predobra kocka:icon_biggrin:
 
Top