BMW e30 325i

BMW e30 325i

Član
Hahaha Tu fast Tuuu Fjurios :D Koji swap z aoplakat, ali srce je dobro :D

Mislim da bi ga trebao nazvati Grbavac crkve Notre Dame, znas ono zlatno srco ali je vanjstnina grob haha :D
 
BHT Ovisnik
@esko.dino hvala, drago mi je :)
@tibor987 hahahah jos imam cunerske farove s lećama, sive naravno hahaha.

Madaproblem je sto nije taj motor, nego m50b20 odnosno 2.0 sa 150ks, sto je velika razlika. Mislim fino on ide i s njim u kombinaciji s tim mjenjacem,ali to nije to. Iskreno nisam ni gledao kada sam kupovao jer znam covjeka sto mi je prodao auto, jer je motor fizicki isti. Ali evo vidjeti cemo sta ce biti, da li da vratim auto ili neka kombinacija da se ubaci drugi motor... Cak mi se mota u glavi da uzmem 3.0 za E39,a svoj 2.5 ubacim u kocku... Nisam pametan...
 
Odakle ideja tim debilima da ti kažu da je 2.5 :mad:
Sad to auto nema nikakvog smisla. Vrati to i neka ti vrate pare i gledaj nešto drugo tog tipa ;)
 
A uvijek i na taj B20 mozes turbo napakovat :D
Steta, a opet ako je skoljka zdrava prodaj taj motor i uzmi jaci i cao, nebi bilo lose ni u kocku ubaciti 3.0, ne bih ja dirao E39.
 
BHT Ovisnik
Skoljka je zdrava, al nije to to...
I danas sam ga zvao pa ceka da mu se javi rodak iz Amerike jer je njegovo auto bilo, on tvrdi da su njemu rekli da je 2.5... Nemozes ubacitm otor i neznat sta su ubacili ako vec radis od nule. Hod klipa i sirina cilindra govore da je 2.0 i bez broja motora...
 
BHT Ovisnik
Bio sam uzeo neke siceve
slika-3448-57c73cf4a9b43-velika.jpg

Malo je oprao, dosla sebi odmah
slika-3448-57c73cf325c96-velika.jpg

slika-3448-57c73cf35692b-velika.jpg


I prodao hahah
 
Top