BMW e30 325i

BMW e30 325i

BHT Ovisnik
Eo doslo vrijeme da i ja predstavim svoju novu/staru jurilicu :D
Rijec je o kocki e30 1987god sa M50B25 2.5 motorom od 192ks. Posjeduje šper diferencijal,. Izvorno je bila 318i 4cil. Auto je nekada davno rađen u Beogradu, ima navodno kratki mjenjac, ima i H&R ovjes. Bivsi vlasnik je uzeo e36 stranca i ostavio da se uradi swap dok je on na terenu (americki marinac valjda). Naime kada se vratio nije se nadao tome sto je vidio haha. Osim motora i pizdarija ubacena je i unutrasnjost od e36, zajedno sa tablom,konzolom. Al ni to nije sve,nego je cijeli prednji dio auto sa blatobranima,haubom,branikom i farovima isto od e36 hahah. Naime to cu s vremenom skinuti. Auto je dugo godina lezao, ali smo sve pregledali i pokrenuli ga, fino radi. Moram mu nabaviti jos protokomjer, ostale sve dijelove imam.
Na oci je uzasan od stajanja,ali ispod ovog mata se krije fin lak. Staklo je bilo razbijeno pa se unutra svega nakupilo,trenutno sam u fazi ciscenja. Auto mi je kod kolege koji ga pomalo i radi jer ja kuci vise nemam mjesta za auta,a i nisam ni rekao da sam ovo kupio hahah.
Uglavnom auto planiram za SR, ucit se driftati i sl., sad je kakav je,biti ce pociscen,sva unutranjost izbacena. Pa kasnije prvo prednji dio mjenjati pa lagano ostalo...
P.S. nemojte se prepasti hahaha :p
lub0tLv.jpg

I53yAZY.jpg

3qb92fo.jpg

lCOWrwl.jpg

Mo4o4yh.jpg


Eto toliko. Frka mi je na poslu,na fakultetu, frka i oko posla s kombijem pa nikako se posvetiti kocki. Ali polako,biti ce,cim se pocisti i opere to ce vec biti drugo auto. Za sada je plan samo da bude fun car, a kasnije tko zna,mozda bude i projekt, nije trula nigdje,to je bitno :D
 
Član
ajd dobar je ako nista zbog motora,to kad se sredi bice erotika...

Sent from my GSmart Aku A1 using Tapatalk
 
Član
Ma samo poskidati ove dijelove od e36 i prespricati, i bice to vrhunska masina.... Sretno u daljim radovima...
 
Pa šta si do sad čeko sa ovim predstavljanjem, kad smo pričali o "novoj" pili a ti samo šutiš o daljnjim radovima :)
 
Član
Imas ti ovdje posla, ali polahko, nigdje ti se ne zuri, idu ljetni dani, piva i po malo raditi... Bitno je da vozi, za pocetak. Zovi da vidim, kad dotjeras kuci, i ako sta treba pomoc zovi, da irgatimo
 
BHT Ovisnik
Hahaha hvala svima, vidjeti cemo kako ce ici,radova svakako da ima. Za sada mi je plan pocupati visak unutra,ocistiti,dobro oprati i voziti SR s njom,pa onda lagano dalje sta bude :D
@Porschefan eno kada ikada smo pricali,tek sada uspio koji saraf odvrnuti na njoj hahaha.
@zlajaaa nece kuci ubrzo, jedino cu ja ici do nje,ako budes slobodan mognem te pokupiti, ionako nikako da te zovem na pice hahah
 
Član
Još jedan projekat koji vredi ispratiti od početka do kraja bez propuštenog slova u postovima. Srećno sa radovima.
 
Član
Kockica E33 :D
Sada strasno izgleda, ali dobro joj cuci ovaj spojler i kad se sredi bit ce super.
Posebno uz tu masinu i kratki mjenjac, kratki mjenjac je ludnica :)
 
BHT Ovisnik
Hahah hvala puno.
Mada izgleda da nesto nije ispostovan dogovor oko auta. Nije sve kako mi je receno,pa cemo vidjeti sta dalje... sada je na cekanju :)
 
Top