BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki

BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nemam pojma za lajsne, iskreno...

eto, snijeg je poceo da pada... danas se radilo od 8 do......do sad...

auto postavljen na svoje noge i ceka da mu se vrati srce...

danas stigli i posljednji dijelovi, u zadnji cas!

tu imamo:

dihtung: poklopca ventila, kartera, usisa i izduva

semering: prednji+zadnji radilice, prednji bregaste, semering pogona uljne pumpe, prednji+zadnji mjenjaca, semering osovine biraca brzina

stelujucu remenicu bregaste (tnx Jure)

"drugaciju bregastu"

Spaner+zupcasti remen

prepiksane osovine salteble

olaksani+balansirani zamajac (-1200gr)

probacemo dobiti koji konj, cisto da pogura ovu dodatnu opremu :laugh:




 
Član
Suki imaš li onu BMW baterijicu sto se puni u desnom pretincu , ako nemaš rado cu ti ja prodat, lijep je detalj :D
 
Svaka cadt matori, i jeste bolji i isgleda bolje, samo jos to lakiranje nekad da zavrsis. Ona bmw-ova marrakesh brown bi samo tako legla. Uglavnom, odlican posao i u rekordnom vremenu, samo naprijed. Reko sam nikad vise bez interijer zbog jebenog odrzavanja, al kad vidim ovo ovako… hm :)
 

OmO

Član
7ca48894dbb702e12b7914fd0f551042.jpg
 
Član
jbg na mom zidu je ja sam tagovan pa vjerovatno tko me nema nemoze ni pogledati, frend je to postavio, ma bzv video ali vidi se poenta
 
Član
da bi enterijer bio gotov, treba sloziti VDO cukice, kao i sve sto je radjeno, i ovo cemo presloziti da bude brze bolje jace ljepse itd....¨
dakle, cilj je:

imati dimmer osvjetljenje
jednom cukicom za pritisak i sa dva davaca pritiska i jednim prekidacem ocitavati po zelji pritisak benzina ili ulja
ocitavati temperaturu ulja
ocitavati voltazu
imati steker pomocu kojeg mogu cukice rastaviti od ostatka instalacije, recimo za potrebe vadjenja table i sl....


plan..realizacija...

 
Član
e da, odlucio sam vaditi OEM sijalice iz stare table, vaditi ih skupa sa limicima iz njihovog nosaca, odlemiti sa limica i ubaciti u cukice.
Na taj nacin zelim imat kud je vise moguce jednaku jacinu svjetla, i izbjeci svako malo mijenjanje sijalica, kao sto se desava sa ovim sijalicama koje se sad prodaju...






 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top