BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki

BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auto je beton,
ja licno nisam ljubitelj mahagoni umetaka enterijera, tako da bi isao na piano black ili nesko kao polirani alu.
i nebi experimentisao sa narandzastim felgama i slicno.
crni sa silver nekim jebenim alpina felgama VRH
 
Član
@s1ck jos jedan u HR ima sa istim umetcima, to necu dirati, ostaje tako kako je jer ide sa ovom krem unutrasnjoscu i svom ekxluziva opremom...

sta se tice felgi na njega za sljedecu sezonu idu ove

1470313_438643766235177_168568820_n.jpg


sve skupa sa decentnim H&R oprugama....

Hvala jos jednom svima, dugujem vam slike motornog prostora.....bice i to u svoje vrijeme...

PS: stavljeni novi grijaci sjedista jer stari nisu radili u potpunosti, stavljena danas nova Lamda sonda....
 
Eee napokon unutrašnjost :woot::woot::woot:
Nemam komentara nekog' da pohvali ovo sve ... Svaka čast druže , sex pravi....
Nema novog BMW-a da je ravan ovoj unutrašnjosti sa svojim interijerom ... :happy:
 
Član
odlicno suki, svaka cast bogami. Unutra mi je premocan, ako ti bude trebalo sta za ciscenje i odrzavanje ove bez unutrasnjosti javi da ti kazem koje sredstvo ti je odlicno, po meni nema bolje. ako ne budes mogao naci kod sebe dole poslat cu ti ja jednu bocu. Ja koristim u svom autu, vrh tekucina
 
Član
Hvala svima, nisma ocekivao ovoliko pozitivnih komentara, Hvala jos jednom.

odlicno suki, svaka cast bogami. Unutra mi je premocan, ako ti bude trebalo sta za ciscenje i odrzavanje ove bez unutrasnjosti javi da ti kazem koje sredstvo ti je odlicno, po meni nema bolje. ako ne budes mogao naci kod sebe dole poslat cu ti ja jednu bocu. Ja koristim u svom autu, vrh tekucina

odrzavanje nije problem, ima kremica i svasta nesto....

no, da li imas nesto za regeneraciju, ali nesto dobro, nesto u ovoj krem boji, cijena nije bitna ni najmanje... vec sam pokupio neke informacije i sprmem se da narucim ali nijedno misljenje nije na odmet.

Unaprijed hvala
 
Član
ja nisam koristio nista za regeneraciju, samo za ciscenje i vracanje stvarne boje koze. Sasvim slucajno sam nasao jedno sredstvo koje se pokazalo kao jako jako kvalitetno, kompletan auto sam prao unutra time, sjedista, podove, vrata, nebo, ama bas sve. Medjutim nisam mogao vjerovat kako se ponasao na bez kozi koja je od godina postala vise crna nego bez. Vratilo joj je boju samo tako, nadjem bocu pa cu ti uslikat, ako budes mogao naci sebi u shopovima, nek imas pri ruci, ako ne poslat cu ti ja, nije problem
 
Član
ajde javi...
u kontaktu sam sa jednim detailerom iz Splita, jedan od jacih na siroj regiji koliko mogu urpatiti i kaze mi da se ova sjedala mogu napraviti skoro pa kao nova da budu.
dao mi je neke tipove sta kupiti i to ali nije bas lako dostupno, no savakako da cu nesto poduzeti povodom ovoga.
 
Član
Poslat cu ti ja na fb-u sliku kad uslikam, ako mognes naci kod sebe dole super, ako ne posaljem ti ja
 
Član
jao prijatelju kako ce mu felge sjest ko budali šamar...........jedva cekam da to stavis
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top