BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
pa da stavio klimu tempomat, board computer 2 , grijanje siceva, sredisnji naslon za ruku od e36 i tako dalje i tako dalje nefuram ja te racing ledina fazone OEM GERMAN STYLE majka
@ rinaldo nece mu puno smetati tih 4-5 ks manje ima on toga viska :123:
 
Legend
odlican bmw druze , svaka cast za navedene radove,fino si ga opremio ;)
i pukni jos koju fotku bem mu misa ;)
 
BHT Ovisnik
nek klime,vrijedi ona i vise ks:cool:
nego sta je s tim bbs-icama,kada ce to na bembaru ili si odustao ?:icon_smile:
 
Član
moj tibore nije ovo češki automobilski poluproizvod da ga hrdja jede :D btw. BBS je bio na autu i izgleda ODLIČNO :D i sad su opet u sobi na toplom i pokrivene dekicom da im nije hladno hahahaha
Doc ce proljece a s proljecem i slike kompletnog auta. Nemogu naci kablo od fotoaparata da skinem ove slikice neke sta su spremne cim ga iskopam bit ce i slika
 
Član
ma sta reći koju posluku porati beton i kraj ehhehe skeneru uklopi se s prosm i nabavi adama za every day prijevoz :D
 
Član
Porsche 4 klipna kljesta i 312mm diskovi ( nazalost idu na prodaju zbog nezgodnog ET na mojim RS icama nemogu namontirati ovo na prednji kraj ) umjesto porsche kljesta idu od bmw e34 v8.
500 KM klješta diskovi i pločice sve komplet ( diskove je samo uhvatila korozija jer vec neko vrijeme nisu bili na autu nemaju uopce zuba da su potrošeni i pločice skoro nove )

392673_2900720475005_1170225667_33303337_1196564479_n.jpg
 
Član
bas jede cestu koja je masina u njemu sad nisam vidio ovaj projekt prije..i slikaj ove kocnice nama cim postavs....;)
 
Član
Nervira me jer pravi projekat a 3 slikesveukupno, znam da ih moze biti hiljadu a da ne budu fotkanje vezica i promjene ulja jer se puno radi daj jbte!
 
Član
Nakon 6 mjeseci jedna fotka na kojoj se auto i ne vidi :icon_rolleyes:
Stedi scener na slikama, slikaj sa obicnim aparatom pa skeniraj :D
 
Top