BMW E30 325i 24V

BMW E30 325i 24V

nisam veliki ljubitelj benge ali bih mogao zamislit sebe u ovakvom dobrom auto!!!!
svaka cast auto je odlican i vani i unutra a bogami i ispod haube!!!!!!
dobar je nema sta i sa jednim i rugim felgama
a kad imas takav motor mozes slobodno i M oznaku da imas ako nekome smeta onda na crtu pa da vidimo ko je upravu i cija mati crnu vunu prede hahahahahah
 
Evo da pokušam odgovoriti svima.I meni su bolje prve felge to su keskin 16" i njih sam sad skinuo i stavio ove BBS 15" čisto iz razloga da cuvam ove Keskin preko zime a i jeftinije su mi zimske gume za BBS zato sto su manjih dimenzija. Što se tiče znakova MX-3 je od mazde davno naljepljeno iz zaj*ancije dok se jos auto nije ni sredjivalo i bit ce skinuto na ljeto kad se planira lakiranje cijelog auta,a znak M meni ne smeta on ce ostat. U planu je kasnije mozda i M 3.2l ili M5 motor al za to ce trebat para.heheh

cera-fiero je napisao(la):
Dobra benga,svaka cast,sve pohvale za izgled i a posebno za motor........;),kakav je s potrosnjom koliko hoce uzeti gradske???

Hvala na komentaru!! Što se potrošnje tiče,kad se vozam po Širokom Brijegu što i nije neka gradska vožnja kreće se oko 10litara lipe vožnje dok po gradu kad sam u Splitu troši 15-17litara
 
Član
sta ce ti drugi motor ovaj je mnogo dobar i jak...M je potpuno ok nazad kako ovaj sky walker....a bogami neki bi ubili za ovakve bbs-ice a ti ih po zimi gonis:lol:
 
Član
evo moj koljega kučku predstavio :) sta ti imam rec a da vec nisam :) old school ful skuliran i cool :)
WEST HERCEGOVINA BMW POWER :)
i zad je bitno kolko trosi kad urlikne sestak i guzom zabaci..... joj miline :) cim svoje govno zavrsim eto me u siroki ili cemo u split stinice isarati :)
 
Fin bimmer ;) Gledam jednog sličnog u ulici svako dan, samo se slabo voza :) Mala zamjerka jedino na višku ovih M znakova a ostalo sve 5 :)
 
Član
sky walker je napisao(la):
nisam veliki ljubitelj benge ali bih mogao zamislit sebe u ovakvom dobrom auto!!!!
svaka cast auto je odlican i vani i unutra a bogami i ispod haube!!!!!!
dobar je nema sta i sa jednim i rugim felgama
a kad imas takav motor mozes slobodno i M oznaku da imas ako nekome smeta onda na crtu pa da vidimo ko je upravu i cija mati crnu vunu prede hahahahahah

ljepljenje krivih oznaka mi tako ide na živce,likovi sa golfom 2 1.6 dizel sa poljepljeni oznakama gti,VR6...Ovaj bmw je mnogo bolji od bmw-a likova sa 316-kama koji furaju neki M look...al opet nije pravi M3.Ja sam vozio golf 1 gti sa značkom TAS-a na grilu:lol::lol::lol: dobra zahebancija bila:lol::lol:
 
Član
Kockica za svaku pohvalu,sve je po mjeri od enterijera,preko eksterijera pa do motora..Ima i fine opreme,a tebi svaka čast pa priznaš za potrošnju kakva i jest,neki bi rekli ma popije 9-10 gradske :D Odličan primjerak i samo ga čuvaj :cool:
 
nije pravi M ali kad se nadjes na crti sa njim to ti ne igra ulogu!!!!
a to TAS na GTI hahaah respekt najbolji moguci tjuning na autu hahahah
imas od mene besplatno pice za to pa kad se vidimo na susretima podsjeti me :cool: :cool:
 
Član
ovo je M technik tako da ima pravo da nosi m znackicu :) i to jedan od rijetkih koji su sa kompletnom M tech opremom :p
sta fali lazne oznake kod mene 316 nazad pise hahaha
 
Hvala na komplimentima!Auto jeste dobro ali ja imam još bolje planove za njega preko ljeta ako bude dovoljno para!Imam namjeru kompletna da rastavit i nanovo restaurirat,tj.cjela obojit,zaštiti nanovo odozdal i ako naletim na kakav dobar jači motor,bar da bude 328i 24v a ako bude sreće i jače nešto!I za ///M znakove se slažem s bmwscanerom,pošto je m-teh1 kompletan,tako i zaslužuje da nosi te oznake!
 
Član
luky1175 je napisao(la):
Hvala na komplimentima!Auto jeste dobro ali ja imam još bolje planove za njega preko ljeta ako bude dovoljno para!Imam namjeru kompletna da rastavit i nanovo restaurirat,tj.cjela obojit,zaštiti nanovo odozdal i ako naletim na kakav dobar jači motor,bar da bude 328i 24v a ako bude sreće i jače nešto!I za ///M znakove se slažem s bmwscanerom,pošto je m-teh1 kompletan,tako i zaslužuje da nosi te oznake!

a šta ćeš drugo nego se složit:lol:
 
Top