BMW E30 325i 24V

BMW E30 325i 24V

Hvala na komentarima!nisam se odavno javlja s novostima,polako se prikupljaju dijelovi što mi još tribaju pa se kreće u totalnu restauraciju,limarije,motora i ovjesa i još nekih dorada pa ću vas obavještavat o svemu šta se radi a za sad je jedina veća prinova bbs rm 7jx15" koje sam nabavio za zimski set ali ih još nisam stavlja na auto,nešto nemam volje ništa radit po ovakom vremenu!Malo da vam objasnim zašto sam ubacio ovaj motor u svoju kocku a to je što sam ga imao u garaži a 25 12v motori su mi toliko živaca popili sa kvarovima da sam pizdio i razmišlja stavit bilo šta a i moram se pohvalit da se nisam nimalo pokaja što sam baš ovaj motor ubacio,razlika je velika u snagi,znat će samo oni koji su ovakve provozali a i u tome što se ovi motori s lancem puno manje kvare i naravno zbog toga što sam bio među prvima u BiH što su ih ubacili u kocku!Eto malo da se nadovežem na ovu raspravu zadnjih dana!
 
Hvala drugovi!BBS-ice će na prodaju ako samo natra neka ljuta bolest,nikako drukčije!Malo sam razmišlja o prodaji ovih bbs rm što sam nedavno kupio ali nisam još odlučio ništa pa tako da za sada ostaju kod mene!Pozz
 
Top