BMW 535d ///M-Paket moja nova Bembara

BMW 535d ///M-Paket moja nova Bembara

Član
hvala vam momci.......pa kao sto rece zelja mi je M5 Felge jer ove sto sada imam na njemu su slicne M5 i svidjaju mi se. :D

i evo jos jedna slicica....
5dcf5a1e.jpg
 
Član
:D hvala kolega ;) pa planiram do ljeta da mu kupim LED stopke i onda iduceg proljeca paukovu mrezu i distancere od 20mm sam planirao..... a kolike si ti distancere stavio?!!? a gewinde nebi jer moram se onda previse zaj*bavati sa atestom i policijom :S

markom je napisao(la):
extra bmw , 19" paukova mreža ,gewinde ,distanceri i led štope da bude savršen ;)
:123:



hvala rodjo :D :D :D i tvoj je za 12-ke :p kad dodjem idemo na shooting :D

Pozz 325
denis_19 je napisao(la):
auto je za 10-ke .. svaka cast rodjak :)))


Pozz 535 ;)
 
Član
H&R distance, naprijed 1cm a nazad 3cm s tim da je nazad 245 širina gume radi gevinda ,uglavnom preporučio bi ti 2cm nazad s orginalnom širinom gume :)
 
Član
markom je napisao(la):
H&R distance, naprijed 1cm a nazad 3cm s tim da je nazad 245 širina gume radi gevinda ,uglavnom preporučio bi ti 2cm nazad s orginalnom širinom gume :)

eee super bas ti hvala....bice aBd 2cm nazad sa 275 gumama :D svaka cast tvoj je bas PERFEKTAN nema DALJE
 
Član
Jao da mi je ovakav nebi valjano nikako :lol: :lol: rasvjete po bihacu sigurno nebi imali :lol:
Dobar bimmer :cool:
 
Najaci BMW s najboljim motorom,bar meni vozis auto blize 300konja, a potrosnja smijesna..Svaka cast jos jednom..;)
 
Član
Icealen je napisao(la):
Da vam predstavim moju novu zvijer :D nako sto sam prodao e39tku trazio sam nesto novo i uspjesno sam nasao :D

BMW 535d
2006
80.000 Kilometara
272ks
automatik
Bi-Turbo
Carboncrna metalik

M-Paket (Volan, Branici, Federi i Amortizeri) M-Komfort-sicevi elektricni, elektricni volan, crna koza, svjetlostni paket (Led-Svijetlo u Spiglima i tamo gdje su kocnica i gas), I-Drive Professional veliki Monitor, palenje na dugme, Fabricka crna stakla

NOVE SLIKE NA STRANICAMA 4,5,6,7

IMG_0579.jpg


IMG_0578.jpg


IMG_0551.jpg


IMG_0539.jpg


IMG_0507.jpg


IMG_0501.jpg


IMG_0499.jpg


IMG_0497.jpg



uskoro jos vise slika......

danas sam mu stavio Led-Angel Eyes, bijele maglenke, Diadem Blinkere naprijed.......namucio se morao oba fara vaditi -.-


planirano jos:

M-Spoiler na gepeku
LED za tablice
i Felge 19" ili one Spajder ili M5

 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Jao da mi je ovakav nebi valjano nikako :lol: :lol: rasvjete po bihacu sigurno nebi imali :lol:
Dobar bimmer :cool:

haha dobar si :cool::cool:
ma sto se mene tice i ne treba rasvjeta ahahhahaah :icon_smile:

black_devil je napisao(la):
Najaci BMW s najboljim motorom,bar meni vozis auto blize 300konja, a potrosnja smijesna..Svaka cast jos jednom..;)

Hvala......ma potrosnja mu je oko 9l po gradu.....bas sam zadovoljan......i svima preporucujem ako vec kupujes e60 onda 535d

meni lincno najjace kad ono neki "tuneri" stoje kraj auta i pitaju sta je 525 ili 530d i onda kad kazes "ma nije 535d je" onda samo blehnuuu:icon_eek: poseban osjecaj :lol:
 
Član
bolje je bez rasvjete jer te nurija :D ne moze vidjeti ni ko je prosao ni sta je proslo :lol: mozda bi po zvuku 6-aka poznao da je bimmer :cool:
 
Član
allroad je napisao(la):
ove sad felge sto imas su najljepse za tog BMW-a ;)

Male suuuuu:icon_sad: 19" mu odlicno stoje, planiram kupovati od m5 one su poput ovi samo sa vise krakova ali nisu ni ove toliko lose
 
Top