BMW 535d ///M-Paket moja nova Bembara

BMW 535d ///M-Paket moja nova Bembara

Administrator
druze sve pohvale za auto zvjerka je teska,drug mi je imao isto takog jednog pa prodao perverzija od auta je:cool:
 
Član
Uff o ovome ne treba ni razgovarati ,, nema se sta ni reci ;) Nek je sa srecom i dosta predjenih.Et .. suvaj ga i to je to.
A de mi reci gdje si mu nasao bijeli angel eyes ,, i meni se ne svidjaju ovi zuckasti nikako??
 
Član
F-act je napisao(la):
Uff o ovome ne treba ni razgovarati ,, nema se sta ni reci ;) Nek je sa srecom i dosta predjenih.Et .. suvaj ga i to je to.
A de mi reci gdje si mu nasao bijeli angel eyes ,, i meni se ne svidjaju ovi zuckasti nikako??

Hvala ti druze na lijepim rijecima :D

evo izvoli :D za tvog
http://www.ebay.de/itm/2x-Marker-Angel-Eyes-LED-Birne-7000K-Weis-Halo-Ring-Light-fur-BMW-E90-E91-/261261854457?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item3cd46b86f9


pozz i ti cuvaj svog ;)
 
Član
Icealen je napisao(la):
F-act je napisao(la):
Uff o ovome ne treba ni razgovarati ,, nema se sta ni reci ;) Nek je sa srecom i dosta predjenih.Et .. suvaj ga i to je to.
A de mi reci gdje si mu nasao bijeli angel eyes ,, i meni se ne svidjaju ovi zuckasti nikako??

Hvala ti druze na lijepim rijecima :D

evo izvoli :D za tvog
http://www.ebay.de/itm/2x-Marker-Angel-Eyes-LED-Birne-7000K-Weis-Halo-Ring-Light-fur-BMW-E90-E91-/261261854457?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item3cd46b86f9


pozz i ti cuvaj svog ;)

Hvala prijatelju :D
 
Član
Druze auto ti je vrh nemam rijeci jedno od najljepsi auta po meni :D
A sto se tice ovog 535d ja sam vozio jednog i on je bio fabricki 286ps i nacipovan na 355PS ide nevjerovatno leti dzaba esp i te zafrkancije kad proklize to i bi stvarno ti je extra bmw :)
 
Član
Da vam predstavim moju novu zvijer :D nako sto sam prodao e39tku trazio sam nesto novo i uspjesno sam nasao :D

BMW 535d
2006
80.000 Kilometara
272ks
automatik
Bi-Turbo
Carboncrna metalik

M-Paket (Volan, Branici, Federi i Amortizeri) M-Komfort-sicevi elektricni, elektricni volan, crna koza, svjetlostni paket (Led-Svijetlo u Spiglima i tamo gdje su kocnica i gas), I-Drive Professional veliki Monitor, palenje na dugme, Fabricka crna stakla


IMG_0579.jpg


IMG_0578.jpg


IMG_0551.jpg


IMG_0539.jpg


IMG_0507.jpg


IMG_0501.jpg


IMG_0499.jpg


IMG_0497.jpg



uskoro jos vise slika......

danas sam mu stavio Led-Angel Eyes, bijele maglenke, Diadem Blinkere naprijed.......namucio se morao oba fara vaditi -.-


planirano jos:

M-Spoiler na gepeku
LED za tablice
i Felge 19" ili one Spajder ili M5


Svaka cast na autu brate,dere :D
 
Top