BMW 535d ///M-Paket moja nova Bembara

BMW 535d ///M-Paket moja nova Bembara

Član
enesss je napisao(la):
auto je strahota druze , samo drzi urednim , mazi i pazi ;)

hvala komsija :D ma pazim i mazim isto kao ti svoju ljepoticu... :cool:

aNeL_FaNaTiC je napisao(la):
Pa jesi bio ikad na ringu bolan?
:p

ma nisam jos ali zelja mi je kad budem imao jace neko auto poput ///M3 :D aa da te pitam ti se neces buniti ako ti skinem one tvoje M5 felge??? stavim ti svoje 18" :D
 
Haha eto imas jos priliku sutra. Ja odo inda malo dole i kad se vratim stavljam Zimske 18ke.
Pa mozes i sa otim na Nordschleife.
A vidio sam te u Ponedeljak na onoj A1 Tanksteli, nesto ribas tamo po mraku haha.
Jel to tvoj Auto ili od Starog? I njega cest vidjam prolazi kraj mene haha
Pozz
 
Član
aNeL_FaNaTiC je napisao(la):
Haha eto imas jos priliku sutra. Ja odo inda malo dole i kad se vratim stavljam Zimske 18ke.
Pa mozes i sa otim na Nordschleife.
A vidio sam te u Ponedeljak na onoj A1 Tanksteli, nesto ribas tamo po mraku haha.
Jel to tvoj Auto ili od Starog? I njega cest vidjam prolazi kraj mene haha
Pozz

hehe dobro onda :p a cistio ga malo isao i ja za Bosnu pa nisam stigao prije :D

aaa pa na njemu je auto ali kad god treba dobijem ga jer on kad ide na posao ide sa Goflom i onda ja bembaru i najvise vozam hehe

pozzzz

nedim98 je napisao(la):

HVALA :D
 
Član
Jedna "umjetnicka" :D

BE6BFC84-49D6-4F80-BA84-037A27B4A378-894-000000E4AD387045.jpg


i jedna nakon pranja


862841C2-DB50-4661-99AA-A3061AD6D8E8-894-000000E4B35E056E.jpg
 
odlicna bmw-ara a gdje si uzeo ovu turbinicu ja sam isto htio da narucim ovaj privjesak kakav je na izgled? vrijedi li tih 15-20km?
 
Član
djuka1.4 16v je napisao(la):
odlicna bmw-ara a gdje si uzeo ovu turbinicu ja sam isto htio da narucim ovaj privjesak kakav je na izgled? vrijedi li tih 15-20km?

pa ja sam narucio preko Ebaya...pa sta ja znam nije losa igracka :D mozes puhati u nju pa te cuje ;) fino izgleda kad objesis na spiglo barem meni :icon_biggrin:
 
Član
aaa koji sex od auta :icon_eek: svaka čast za bmw-a premoćan je , samo druge fele i ima da zvizdi ko u tb turbine :lol::lol::lol:
 
Član
Djete moje drago.....ti testirati? :lol:

ovo je prejako za tebe :p znas da imas fobiju od BMWova :icon_biggrin:
 
Član
Nemoj da ti kvarim temu s kojekavim snimkama do 100 /sat....bice problemaaa :lol:
Da,jaaa testirati,da se napukon to djubre od dizela pokrene na pravi nacin (kroz hatinac) hahahaha ;)
 
Član
hehe pa ne rekao sam ti svaka cast razradio si saxiju bgm do 100 si bio tuu ali onda kasnije ni na mapi :p hahaha

necemo hatinac :p
 
Top