BMW 530d E61

BMW 530d E61

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
predstavi ih u garazu , jedva cekamo :cool::D

za inspiraciju sluzi pdf. Tuning Vijesti i Projekti clanova , zamisli sad svi uzmemo slikati auta od familije i predstavljamo ih ovdje :icon_rolleyes:
 
Legend
odlican bimer,mada mi se i ove m6 felge svidjaju u ovoj color varijanti,jer su isfurale i one,mislim svako ih stavlja,odlican sve super,jos samo da je limuzinka,al covjek sigurno ima svoje razloge zasto je uzeo karavana:cool:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
predstavi ih u garazu , jedva cekamo :cool::D

za inspiraciju sluzi pdf. Tuning Vijesti i Projekti clanova , zamisli sad svi uzmemo slikati auta od familije i predstavljamo ih ovdje :icon_rolleyes:

Evo zamislio sam...nista onda cu morati nagovoriti rodjaka da se registrira jer bi moglo biti uskoro zabranjeno predstvljati auta koja vozi familija braca sestre...

Nexus je napisao(la):
odlican bimer,mada mi se i ove m6 felge svidjaju u ovoj color varijanti,jer su isfurale i one,mislim svako ih stavlja,odlican sve super,jos samo da je limuzinka,al covjek sigurno ima svoje razloge zasto je uzeo karavana:cool:

Razlog je cesto putovanje, puno stvari...velika obitelj.
 
robyby89 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
predstavi ih u garazu , jedva cekamo :cool::D

za inspiraciju sluzi pdf. Tuning Vijesti i Projekti clanova , zamisli sad svi uzmemo slikati auta od familije i predstavljamo ih ovdje :icon_rolleyes:

Evo zamislio sam...nista onda cu morati nagovoriti rodjaka da se registrira jer bi moglo biti uskoro zabranjeno predstvljati auta koja vozi familija braca sestre...

Nexus je napisao(la):
odlican bimer,mada mi se i ove m6 felge svidjaju u ovoj color varijanti,jer su isfurale i one,mislim svako ih stavlja,odlican sve super,jos samo da je limuzinka,al covjek sigurno ima svoje razloge zasto je uzeo karavana:cool:

Razlog je cesto putovanje, puno stvari...velika obitelj.



sta mislis nexuse kad navale rodjaci da se vozaju...covjek je morao karavana uzeti... :D
ma bimer je strahota....meni se bas svidja kao karavan,mozda zatro sto imam i ja obitelj pa gledam tako,al kad bih ga kupovao trazio bi istog... ;)
 
Član
sta vam smeta sto je predstavio auto od rodjaka... bas je lijepo vidjeti ovakvog BMWa, prvi u ovoj garazi sa mat crnim m6 felgama.... a jeste cudni, pa sta ako je rodjakovo predstavio, ne jede vam hlj*a:icon_confused:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
sta vam smeta sto je predstavio auto od rodjaka... bas je lijepo vidjeti ovakvog BMWa, prvi u ovoj garazi sa mat crnim m6 felgama.... a jeste cudni, pa sta ako je rodjakovo predstavio, ne jede vam hlj*a:icon_confused:

Pa kako ja znam ova tema glasi "vozila članova foruma" , a ne vozila od njihovih rodjaka. Nego, rodjo doso i dao mu da:pranje: a on opalio po fotoaparatu. Treba za ovakve otvorit posebnu temu "vozilo od rodjaka" , pa cemo navalit svi postavljat od familije vozni park. Po tome se moze i vidjet u koga je familija "stabilna" :smajli12::smajli17:
 
Član
nije prvi koji je postavio slike tudjeg auta u garazu...sta je tu cudno toliko...sta vam smeta sto je rodjakov....zar ti je bitno ciji je ovaj bmw...to ti nesto znaci u zivotu?

:123:
 
Početnik
uopste nije bitno ciji je auto,pa vecina je postavila auta od roditelja pa tako i on....bitno je da smo mi vidjeli bimmera...po meni dobar i jos je karavan,znaci taman jee ;)
 
Član
Da je neki golf nebi se bunio sigurno...nisam ja ovo izmislio oduvjek clanovi pokazuju tudja auta od familije...pa sam i ja stavio moze samo biti pozitivno ovo sto obogacujemo garažu sa raznim autima...jer nema ovakav slican auto u garazi koliko ja znam...neznam sto tebi toliko smeta ako se administratori/moderatori ne bune nakon toliko postavljenih auta od rodjaka, prijatelja i od roditelja je svako treći auto pa sta sada...
 
Član
Ma odlican je rodjakov BMW svaka cast:cool:...samo sto ja nisam bas ljubitelj karavana al svako ima svoj ukus ali oprema mu je fkt. dobra... :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top