BMW 530d E61

BMW 530d E61

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da vam pokažem rođakov auto...
BMW 530d 2009.god. fecelift model, karavan nažalost...
Ima burku dodatne opreme sve osim M optike moglo bi se reći...
Meni se najvise sviđa head up displey od operme i mat crne felge M6 19" koje su dodatno izbačene prema vani sa distancerima...

 
Član
RE: BMW 330d E61

Dobar je, ali malo mi je glupo kada postavljaš od "rođaka" auto.
 
RE: BMW 330d E61

Jah naslov ispravit i bit će ok :) inače fin auto samo ga ove felge upropastiše :icon_rolleyes: Čemu farbanje onako prelijepih felgi?Ovo ih je samo poružnilo 1000 puta
 
Član
RE: BMW 330d E61

zumy je napisao(la):
Dobar je, ali malo mi je glupo kada postavljaš od "rođaka" auto.

Pa imam pravo stavljati...a mozda ga i kupim od njega!

mirzaa3 je napisao(la):
Malo si pogrijesio...Ovo je 530 d a ne 330 ..A inace extra auto.. ;)

Ispravljeno ;)

djavolica je napisao(la):
Jah naslov ispravit i bit će ok :) inače fin auto samo ga ove felge upropastiše :icon_rolleyes: Čemu farbanje onako prelijepih felgi?Ovo ih je samo poružnilo 1000 puta

Po meni je OK da su ofarbane to je sada običaj vecina tunera to radi...a i one su polirane vec previse isfurane tako da je meni ovo bolja kombinacija jer su i bubrezi naprijed mat...

djavolica je napisao(la):
Jah naslov ispravit i bit će ok :) inače fin auto samo ga ove felge upropastiše :icon_rolleyes: Čemu farbanje onako prelijepih felgi?Ovo ih je samo poružnilo 1000 puta

Po meni je OK da su ofarbane to je sada običaj vecina tunera to radi...a i one su polirane vec previse isfurane tako da je meni ovo bolja kombinacija jer su i bubrezi naprijed mat...
 
inace nisam ljubitelj BMW-a karavana,,al ovaj je brate extra...meni super izgleda,i felge i boja, ma jednostavno sve ;);)
 
Član
error_xp je napisao(la):
pravo dobar samo steta sto nije na njemackim tablama .

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

joj legendo de malo gledaj sta pises molim te...ja cirkusa od covjeka:lol:

bmw je odlican, i nek nije limuzina, karavan je predobar, felge su extra mat crne, spusten, crne skrge, ma perfekcija:icon_cry:
 
Član
sve je perfektno, samo je ruzan ko grob u karavanskoj izvedbi... to mi nikako ne sjeda.. oprema, motor, sam auto-perfekcija
 
dos'o rodjo iz dojclanda pa da pokazes sta vozi jel :D

ako cemo tako ode nasa garaza u pm , svi imamo rodjake sa nekih zvjerkama :D
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
dos'o rodjo iz dojclanda pa da pokazes sta vozi jel :D

ako cemo tako ode nasa garaza u pm , svi imamo rodjake sa nekih zvjerkama :D

Hahaha bas tako...moze nekome i koristiti za inspiraciju, samo moze biti od koristi...a ima jos auta braca mu boze 911 turbo i golf edition 30... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top