BMW 525d M Optic

BMW 525d M Optic

Član
Evo da predstavim i mog novog "svaba" ili kineza kako ga zovu :D
BMW e60 525d Automatic kraj 2004, kupljen u NL 2005.
Fabricki M Paket i puno druge opreme da ne nabrajam pojedinacno...
Auto je uvezen iz NL, vozio ga je dugo jedan Bosanac tamo i kvalitetno odrzavao sudeci po gomili racuna iz ovlascenog servisa.
Auto je dosao na felnama 20", ali je ubrzo ostao bez njih zbog nasih puteva, pa je trenutno na 18" style 123.
Cipovan je na nekih cca 200hp, uradjeni servisi, remontovana letva volana i sredjeno par pohabanih detalja u enterijeru. Cilj je da se drzi u sto boljem stanju i eventualno neki style 135 kad iskoci, to mu je bilo i po broju sasije.















 
Član
Strasno auto, samo ne znam kako ti nije bilo zao skinuti one felge :D
Smijem li pitati kakva je ovo rupa na zadnjem difuzoru?
 
Član
Da da, auto ima fabricku kuku a poklopac fali.

Evo linka gde je testiran na YT:
P.S. Naziv klipa je osmislio vlasnik kanala , da privuce preglede od decurlije :D
 
Član
Odlican auto , ovaj auto mi je top u m optici drugacije ga nebi uzeo
Te 20ke nisi treba skidat ni za zivu glavu
 
Član
Druže, znamo se dugo, drag si mi iako te nikada upoznao nisam ali ova linije petice mi je ogavna. Da je 5 puta moptic, m5, v10....
 
Član
Ma sta se znamo 10ak god :D
Svako ima pravo na misljenje, slazem se da je e60 podelio misljenja, prvi je model koji se ne svidja svima kao npr e39 i e34...Ali meni se svidja, posebno zadnji kraj koji je po nekima zdepast. Naravno neki klot mi je uzas. Ukusi su razliciti :)
 
Član
Zašto bi ti vozio auto koje se meni sviđa a tebi ne? Ukusi su razičiti, isto kao i nedostatak istog :p
 
Top