BMW 525d M Optic

BMW 525d M Optic

Općenito Bangle era je čudna. Zabilježili su rekordnu prodaju svih modela a istovremeno cijeli svijet je govorio kako su odvratni, ružni i da će ta drastična promjena dizajna s.jebat BMW.
Meni osobno najljepša 5ica je e39 ( facelift i bez dodataka kao što je famozni "em pak") Ali to opet spada u vječnu temu o ukusima.
Što se tiče ovog e60 najbitnije je da je vlasnik zadovoljan s njim. ;)
 
BHT Ovisnik
Ja vozim e39, sviđa mi se (zato ga i vozim),ali mnogi vozaci e39 kazu da im je e60 bezze, mad aje meni bas ovakav kao u tebe premoćan. Cuvaj ga, nije los ni na ovim 18"
 
Član
Posle vec skoro pola godine druzenja, jako sam zadovoljan autom. Bilo je nekih ulaganja planiranih i neplaniranih, letva je sredjena, ccc modul je otkazao neplanirano poslusnost i ima nekih sitnica na trapu. Genealno je auto zahvalan, elektronika je glavna mana ovog modela, ccc modul koji mi je crkao nije jeftin, parking senzori znaju da zezaju kao i podizaci i to sve zna jako da nervira. Sa druge strane mislim da je lezanje bolje nego kod e39 i sve mu oprostis kada ga provozas. Kad smo vec kod lezanja, malo sam ga "distancirao", 15mm napred i 25mm pozadi.



 
Top