BMW 525 TDS by DON

BMW 525 TDS by DON

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Don Sonny, chip sam uradio u saradnji sa smchiptuning-om, razlika se osjeti i to pravo, auto se puno bolje ponasa u svakoj brzini, osjetno bolje ubrzanje, potrosnju jos nisam testirao, uglavnom ako trazis vise konja, isplati se 100%, mislim na odnos ulozeno-dobijeno, moja preporuka!!
 
Član
chipaj ga nego sta 20 ks se itekako osjeti a sto se tice vanjskog stylinga samo smoked farove i stopke i to je to nikakve plastike i govnarije osim ako nadjes M paket opreme a to ti je poprilicno tesko kod nas nabaviti a inace ok izgleda samo pazi na pregrijavanje da glava neprdne
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
chipaj ga nego sta 20 ks se itekako osjeti a sto se tice vanjskog stylinga samo smoked farove i stopke i to je to nikakve plastike i govnarije osim ako nadjes M paket opreme a to ti je poprilicno tesko kod nas nabaviti a inace ok izgleda samo pazi na pregrijavanje da glava neprdne

Potpis :cool:
 
Član
btw vidio sam na pik. ba M5 felge od e34 500 maraka brate kupuj odma da su neznam kako lose vrijede tolko para i onda ce ti stroj biti pravi
 
Član
samo da napomenem da sam ja na svom dobio 32 konjske snage, barem kataloski (mada su valjci najsigurniji pokazatelji koliko se dobije), a to nije malo, i to ti je optimum opcija, znaci vozis normala...
 
Član
Znaci chip mi se isplati stavit, hvala na savjetu..
Sto se tice lonca i nastavka, lonac cu staviti jedino ako nadjem neki koji daje fin kulturan zvuk ne bucan, jer vidim da svi stavljaju nake remuse, samo nek grmi, ja hocu fin prigusen zvuk.
U augustu ide u komoru na kompletnu zastitu i farbanje u bijelu perlu, narucena prednja ralica od M5 i zadnji M5 difuzor, a ako neko ima zadnji spojler M ov onaj mali na gepek nek se javi..
Felge kupljene 17", slike cu postavit brzo..
 
Don Sonny je napisao(la):
Znaci chip mi se isplati stavit, hvala na savjetu..
Sto se tice lonca i nastavka, lonac cu staviti jedino ako nadjem neki koji daje fin kulturan zvuk ne bucan, jer vidim da svi stavljaju nake remuse, samo nek grmi, ja hocu fin prigusen zvuk.
U augustu ide u komoru na kompletnu zastitu i farbanje u bijelu perlu, narucena prednja ralica od M5 i zadnji M5 difuzor, a ako neko ima zadnji spojler M ov onaj mali na gepek nek se javi..
Felge kupljene 17", slike cu postavit brzo..

ma nadjes neki auspuh sa rezonatorom,u karlovcu rade auspuhe po narudzbi i zeljenom zvuku....sad koliko su love nezz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top