BMW 525 TDS by DON

BMW 525 TDS by DON

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i ja predstavim svog BMW a:
znaci BMW E34 92` god. 105KW/143HP; ima bruku neke opreme osim klime, koje ce nadam se do kraja ljeta da bude postavljena, naso sam kompletnu instalaciju samo treba jos malo para..
meni se svidja a za ostale ne znam pa zakljucite iz slika::
 
Član
Don Sonny je napisao(la):
Evo da i ja predstavim svog BMW a:
znaci BMW E34 92` god. 105KW/143HP; ima bruku neke opreme osim klime, koje ce nadam se do kraja ljeta da bude postavljena, naso sam kompletnu instalaciju samo treba jos malo para..
meni se svidja a za ostale ne znam pa zakljucite iz slika::

Super BMW...cuvaj ga i sretno u radovima...

Edo..

Evo ga ko tvoj ..
 
Član
Kemo_T je napisao(la):
Don Sonny je napisao(la):
Evo da i ja predstavim svog BMW a:
znaci BMW E34 92` god. 105KW/143HP; ima bruku neke opreme osim klime, koje ce nadam se do kraja ljeta da bude postavljena, naso sam kompletnu instalaciju samo treba jos malo para..
meni se svidja a za ostale ne znam pa zakljucite iz slika::

Super BMW...cuvaj ga i sretno u radovima...

Edo..

Evo ga ko tvoj ..

kolega ne bih se bas slozio :D
 
Član
unutrasnjost mi je extra...samo bi ja uradio isto mjenjac u crno-bijeloj kombinaciji...ovako mi nekako odskace...sve u svemu extra
 
Član
Hvala na komentarima, tek sam poceo da ga sredjujem, sutra lijezu nove felge, a u skorijem vremenu ce ici Agel eyes, xenoni 8000k, sav interijer u bijelo,i gepek je u fazi izrade sto se tice muzike, ici ce samo nastavak na auspuh neki fin i lagano spustanje naprijed.....
 
Član
elab je napisao(la):
Kemo_T je napisao(la):
Don Sonny je napisao(la):
Evo da i ja predstavim svog BMW a:
znaci BMW E34 92` god. 105KW/143HP; ima bruku neke opreme osim klime, koje ce nadam se do kraja ljeta da bude postavljena, naso sam kompletnu instalaciju samo treba jos malo para..
meni se svidja a za ostale ne znam pa zakljucite iz slika::

Super BMW...cuvaj ga i sretno u radovima...

Edo..

Evo ga ko tvoj ..

kolega ne bih se bas slozio :D

@ elab: drug sad sam gledao tvoj projekat, i zanima me posto sam nesto raspitivao za ovaj SMChip tuning, jako puno majstora mi je reklo da se to nebi ni osjetilo na ovom motoru zbog tezine auta i kao nema mjesta gdje da se stavi, sad me zanima gdje si ti to radio, i dali stvarno ima efekta, koliko se isplati to raditi??? Svi savjeti vezani za SMChip tuning su dobro dosli...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top