BMW 520i trza u voznji ??

BMW 520i trza u voznji ??

Član
Pocelo mi auto da trza u voznji najvise u manjim obrtajima

Promijenio sam svjecice nije do njih pa sam kupio bombinu ali izgleda da nije ni do nje??

Auto je: Bmw 520i --91 god.
 
Član
ocisti dizne na ultra zvuk
ocisti regulator ler gasa
i promjeni filtere od goriva i zraka

problem ce biti rijesen 99%
 
Član
Promjenio filter goriva i filter zraka i nista se nije promjenilo :icon_confused::icon_confused:
Pomagajte ljudi
 
senzor usisa i dizne ultrazvucno nema ti druge sve sto su ti ranije naveli odradi prije prckanja po motoru
 
Član
Leptir ocisti krpom i malo dizela.
Dizne ultrazvucno, ali svakako neka ti ocita stanje prije i kasnije da znas u kakvom su stanju bile
Senzor usisa ako sam dobro skuzio (MAF) ne diraj jer ces ga razj*at
 
Član
a gdje mogu ocistiti dizne ultrazvucno u Tuzli??
I kolko bi to kostalo?
Hvala svima na pomoci ;)
 
ZELA GTI je napisao(la):
Očisti leptir i dizne. Čišćenje samo ultrazvučno. Ne prihvataj nikakvo drugačije

bas me zanima ovo ultrazvucno ciscenje,narucio sam se da to odradim pa me zanima dali je efikasno,za moje auto kosta 60KM,inace potrosnja je ok,snaga motora ok ali jedino nekad kad palim auto(kad je hladan motor),motor pocne da trese lagano oko 1 minute,u ovlastenom servisu nisu nista nasli na dijagnostici,nikakva greska i ja se odlucio za ovo ciscenje sistema za ubrizgavanje vise preventivno,pa me zanima jel neko radio od vas to i kakvi su rezultati
 
Član
Ako su dizne skroz spekle, nema ti pomoći od ultrazvčnog. Meni je auto radilo na 3 cilindra, jedna skroz bila začepljena, druga loša. Stavio 2 polovne, 2 ostale stare. Tada sam ih očistio ultrazvučno i nemam problema. Aditivi ili čišćenje dizni dok su na autu nemaju skoro nikakav efekat. Veliki minus kod aditiva je što su jako agresivni...S obzirom na kvalitetu našeg goriva, čudi me da nam auta uopće idu. Inaće, na zapadu i nema čišćenja dizni. To je kod njih nepoznat pojam. Naši ljudi su ga prihvatili kao obavezu:D
 
ja sam uradio to ciscenje dizni vise preventivno,nisam imao probleme kao sto su povecana potrosnja,gubitak snage ali ovo je neka druga metoda ciscenja dizni,preko nekog aparata (wurth) koji to automatski odradi sa nekakvim aditivima,postupak je trajao oko 2h..a za to ultrazvucno nisam bas najbolje upucen,kako to fercera,moraju se skidati dizne ili neki drugi nacin???
 
Početnik
promjeni svjecice, stavi onakve kakve su mu bilevec ja preporucujem NGK BKR6EK i ne sikiraj se...
 
Top