BMW 330xd 270 ks

BMW 330xd 270 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
opa M :D
svaka cast
a sto se tice guma fuldine su extra ne mozes reci da ne valjaju....
imao sam dosta guma na autima al odusevile su me toyo CF1 koje sam imo na allroad-u stvarno su momacke bile al i poskupe :D
u 5 deka je sve to ne boluj od tih marki guma ako kod nas kupujes jer hajd znaj jel to sve originalno ;)
 

MTR

Član
Interkontinentalna krstareca raketa Zemlja-Zemlja tipa BMW oznake 330xd i navigacionim sistemom za precizno unistavanje ciljeva na autoputu gdje god koji stigne .....
Jaro haj ti malo na ban nemas ti to gdje osinut po gasu , i boga ti ne diraj nista na njemu ovi ovdje bi istunirali sve sto se krece , pa nemoze ljudi , cekajte dog ga ufati koja godina
haj sretno i blicni dvaput kad me vidis:cool::cool::cool:
 
Član
Kemo_T je napisao(la):
Jedan mali update ,u Tomicu je prije par dana ugradjeno M podvozije
Znaci Amortizeri ,Opruge ,nekih more stabilizatora ,i ne znam ni ja sta vec..nisam bio prisutan...slike idu uskoro..
Nisam jos ni probao ,ali su mi rekli da je dosta ,dosta stabilniji.
Sto se tice izgleda ,za nijansu je spusten...Cak se i ne primjeti..

Pozz

Koliko te kostalo to moze na Pm ako ne ovako , mada si mi i onda rekao poslati cjenu za felge i cip pa nista :D.
 
Član
Svaka cast ;), tebe sam i vidio jednom u Mercatorovoj garazi, ali nisam znao da si ti, uglavnom sam :icon_eek: ostao :D
 
Član
Kemo_T je napisao(la):
muha je napisao(la):
fali mu :

ovjes

izduv

usis

M paket


non replica felge :) recimo nesto tipa BBS CH, LM ...

270KS sa remapom zar to ne moze vise?


Ovjes- nema potrebe ovaj je predobar ...A ni spustanje me ne privlaci nit ima potrebe,kad bi lego M paket to bi bilo to ..

Non Replica felge - Mozda ,al BBS sigurno ne,te felge prezirem ,tako su mi glupe al jbga... Vise sam ljubitelj OZ-a il nesto slicno ..

M paket - to mozda dodje...vjerujem da bi dobro izgledalo,al je sad zasad preskupo...

Izduv...Usis...nema potrebe uopste...

Sa 231 na 270 dignut je samo sa chipom obicnim ,nije nikakav remap radjen ....





:lol::lol::lol: to i jest remap joj :D:D
 
Član
bmw 330d je napisao(la):
Kemo_T je napisao(la):
Jedan mali update ,u Tomicu je prije par dana ugradjeno M podvozije
Znaci Amortizeri ,Opruge ,nekih more stabilizatora ,i ne znam ni ja sta vec..nisam bio prisutan...slike idu uskoro..
Nisam jos ni probao ,ali su mi rekli da je dosta ,dosta stabilniji.
Sto se tice izgleda ,za nijansu je spusten...Cak se i ne primjeti..

Pozz

Koliko te kostalo to moze na Pm ako ne ovako , mada si mi i onda rekao poslati cjenu za felge i cip pa nista :D.

Joj izvini drug...evo ide PM....

GocaS6 je napisao(la):
Kemo_T je napisao(la):
muha je napisao(la):
fali mu :

ovjes

izduv

usis

M paket


non replica felge :) recimo nesto tipa BBS CH, LM ...

270KS sa remapom zar to ne moze vise?


Ovjes- nema potrebe ovaj je predobar ...A ni spustanje me ne privlaci nit ima potrebe,kad bi lego M paket to bi bilo to ..

Non Replica felge - Mozda ,al BBS sigurno ne,te felge prezirem ,tako su mi glupe al jbga... Vise sam ljubitelj OZ-a il nesto slicno ..

M paket - to mozda dodje...vjerujem da bi dobro izgledalo,al je sad zasad preskupo...

Izduv...Usis...nema potrebe uopste...

Sa 231 na 270 dignut je samo sa chipom obicnim ,nije nikakav remap radjen ....





:lol::lol::lol: to i jest remap joj :D:D



Joj jarane ,sto si mi ti prepametan u pm...tebi nije mjesto ovdje...
Ti bi trebao biti na kakvim filozofskim naukama..i sl..
Za remap necu da se raspravljam..
Al zamene pravi remap je ..malo usis malo izduv i tako to zajedno sa chipovanjem... no svako ima svoje...

MTR je napisao(la):
Interkontinentalna krstareca raketa Zemlja-Zemlja tipa BMW oznake 330xd i navigacionim sistemom za precizno unistavanje ciljeva na autoputu gdje god koji stigne .....
Jaro haj ti malo na ban nemas ti to gdje osinut po gasu , i boga ti ne diraj nista na njemu ovi ovdje bi istunirali sve sto se krece , pa nemoze ljudi , cekajte dog ga ufati koja godina
haj sretno i blicni dvaput kad me vidis:cool::cool::cool:

hehehe:lol: dobar dobar

dj_gianny je napisao(la):
Nek je sa srecom, auto je stvarno vrh ;) pozzz

Hvala...Drug...

Gledao sam i tvog Cabria..Extra je...sve pohvale
 
Član
Auu e zbog ovoga sam se registrovao! odlicno izgleda ;)

Evo vec sam procitao celu temu od pocetka do kraja :D Jos sam odusevljen :) Zanima me kako reaguje sa ovim felnama na rupe i to? jesi imao nekih incidenata i kako bi standardno podvozje izdrzalo 19''?? Ako moze jos i info o potrosnji, hvala unapred :)
 
Član
Q111 je napisao(la):
Auu e zbog ovoga sam se registrovao! odlicno izgleda ;)

Evo vec sam procitao celu temu od pocetka do kraja :D Jos sam odusevljen :) Zanima me kako reaguje sa ovim felnama na rupe i to? jesi imao nekih incidenata i kako bi standardno podvozje izdrzalo 19''?? Ako moze jos i info o potrosnji, hvala unapred :)



S obzirom da su 19" -ske ,moras biti poprilicno pazljiv sa rupama,nemoras strahovati vec jednostavno biti pazljiv,jer sam ja naletio na poprilicno dosta rupa i nis nije bilo,mada opet kazem treba paziti ,s obzirom kako su nam ceste dobre....Nisam dugo vozio na standardnom podvoziju ,tako da ne znam kako bi izdrazavalo 19 ske,
ali ono malo sto sam vozio ,pokazalo se super ,drzanje za 10 ,ni udobnost nije znatno smanjena na odnosu na 17 ske koje su bile na njemu....Sa M je sve drugacije ,udobnost nije bas zadovoljavajuca ,doduse zavisi od stila voznje ...Al drzanje ,nemam rijeci...prezadovoljan sam ...

Potrosnja,opet sve zavisi od stila voznje...po neki mojim mjerenjima 8.5-9 po gradu .. od 5.5 do 8 na otvorenom ...mada je vecinom bilo u prosjeku 8 - 8.5 ....S obzirom da je agresivno vozen ...
S obzirom na 270 konja i kubikazom ....Potrosnja je sitnica...

Poz
 
Član
Au stvarno mala potrosnja ;) Hvala ti za info, ja merkam neki E92 2006 isto 330d, pa sam se pitao da li mu je 19 preveliko, mada eto sad si me uverio da nije :D Nadam se da ce standardno podvozje izdrzati ako ga pazarim.
 
Član
jebg ne stavlja se 19ka da ides 100 na sat po makadamu, ta se felga stavlja za fine i lagane voznje po gradu, pazis na velike trotoare, kratere i to je to.. Inace ova trojka mi se strasno svidja, motor je besprijekoran, boja perfektna, ma auto je top! Samo mi reci imal prostora nazad dovoljno i kakav ti je osjecaj bio prec sa jedne marke na BMW , obicno kazu jednom BMW uvijek :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top