BMW 325i

BMW 325i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni vecina te fensi opreme ne treba, a posebno ono sto dodatno otezava auto ne volim. Ja trebam centralno, el. podizace stakala, klimu i eventualno "ovjes na dugme", ako ga ima taj model - i to samo kod nekih proizvodjaca, kod kojih to dobro radi. El. sjedista, kozna sjedista, grijanje sjedista, siber, nista mi to ne treba i ne zelim to u autu, cak i u slucaju da to mogu dobiti besplatno. Mozda se to nekada promjeni...
 
Član
Vidim svakakvih postova i malo prepiranja takodjer ;)
Ali ovako sto se tice opreme ovaj BMW je ekstra i taman mjera ;),nisam vidio je li volan kozni ?

Dzaba nekoj cetvorci golfu full oprema kad je bolji ovaj BMW samo sa manuelnom klimom ;)
A naravno i ja bi trazio sto vise opreme da ima auto, bolje je svakako , ali je nepotrebno , uvijek se moze staviti volan, xenoni , ovih cunerskih sitnica , u globalu sto jeftinije kupiti i u sto boljem stanju ;)
 
BHT Ovisnik
DJ_M4rko je napisao(la):
Col3
zvao sam te i na more i na pice nikad nemozes brate nemoj onda govoriti da sam supak , evo cak j ei zela tebe zvao a mene se nije sjetio , strah da ga neoderem sa mercom :p

ne prdi imenjace, prije smo tjedno 2x šarafali nesto po pugu u mene u garaži,sad merca samo jednom sreo i to te gonjao po gradu da stanes:icon_twisted:

@zela hajde nam povodom rođendana jednom zapali gume :123::123: sve najbolje:cool:
 
Legend
Skrabo je napisao(la):
Vidim svakakvih postova i malo prepiranja takodjer ;)
Ali ovako sto se tice opreme ovaj BMW je ekstra i taman mjera ;),nisam vidio je li volan kozni ?

Dzaba nekoj cetvorci golfu full oprema kad je bolji ovaj BMW samo sa manuelnom klimom ;)
A naravno i ja bi trazio sto vise opreme da ima auto, bolje je svakako , ali je nepotrebno , uvijek se moze staviti volan, xenoni , ovih cunerskih sitnica , u globalu sto jeftinije kupiti i u sto boljem stanju ;)

to je licno misljenje, realno ne razumijem zasto bmw jos uvijek forsira narancasto osvjetljenje i one neke oldschool fazone koje su koristili jos 80tih (pricam o satu, tipkama, itd itd)
Ja iskreno nisam tog misljenja, auto je stvarno lijep sa vana (pogotovo ova linija e46) ali mi unutra izgleda 5-6 godina starije od konkurenata..

Ima cetvorki sa jako dobrom opremom, koji dosta dobro izgledaju unutra pa se ne bih bas slozio sa ovom tvojom konstatacijom, ali svakako da je sve stvar ukusa..
 
Član
Dosadni ste više s opremom, imam više opreme nego 90% foruma al nevalja brate. Kao da svi vozate mercedese S klase:D
 
Član
200 konja i trazite mu mahanu:) bitno je da je klima tu, el. stakla, naslonjac za ruku i to je to... GAS....manje opreme manje kvarova iste
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Vidim svakakvih postova i malo prepiranja takodjer ;)
Ali ovako sto se tice opreme ovaj BMW je ekstra i taman mjera ;),nisam vidio je li volan kozni ?

Dzaba nekoj cetvorci golfu full oprema kad je bolji ovaj BMW samo sa manuelnom klimom ;)
A naravno i ja bi trazio sto vise opreme da ima auto, bolje je svakako , ali je nepotrebno , uvijek se moze staviti volan, xenoni , ovih cunerskih sitnica , u globalu sto jeftinije kupiti i u sto boljem stanju ;)

to je licno misljenje, realno ne razumijem zasto bmw jos uvijek forsira narancasto osvjetljenje i one neke oldschool fazone koje su koristili jos 80tih (pricam o satu, tipkama, itd itd)
Ja iskreno nisam tog misljenja, auto je stvarno lijep sa vana (pogotovo ova linija e46) ali mi unutra izgleda 5-6 godina starije od konkurenata..

Ima cetvorki sa jako dobrom opremom, koji dosta dobro izgledaju unutra pa se ne bih bas slozio sa ovom tvojom konstatacijom, ali svakako da je sve stvar ukusa..

I meni je malo cudno narandzasto osvjetljenje i to sto ti kazez ali opet ne moze se porediti cetvorka sa BMWom ;)
 
Član
Ma džaba sva oprema , kad moraš čekat januara da se baci u bok :lol:

Bajdvej od kad je auto sa automatskom klimom, tvorničkim ksenonom , parking senzorima , slabo opremljen:icon_question:
 
Skrabo je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Vidim svakakvih postova i malo prepiranja takodjer ;)
Ali ovako sto se tice opreme ovaj BMW je ekstra i taman mjera ;),nisam vidio je li volan kozni ?

Dzaba nekoj cetvorci golfu full oprema kad je bolji ovaj BMW samo sa manuelnom klimom ;)
A naravno i ja bi trazio sto vise opreme da ima auto, bolje je svakako , ali je nepotrebno , uvijek se moze staviti volan, xenoni , ovih cunerskih sitnica , u globalu sto jeftinije kupiti i u sto boljem stanju ;)

to je licno misljenje, realno ne razumijem zasto bmw jos uvijek forsira narancasto osvjetljenje i one neke oldschool fazone koje su koristili jos 80tih (pricam o satu, tipkama, itd itd)
Ja iskreno nisam tog misljenja, auto je stvarno lijep sa vana (pogotovo ova linija e46) ali mi unutra izgleda 5-6 godina starije od konkurenata..

Ima cetvorki sa jako dobrom opremom, koji dosta dobro izgledaju unutra pa se ne bih bas slozio sa ovom tvojom konstatacijom, ali svakako da je sve stvar ukusa..

I meni je malo cudno narandzasto osvjetljenje i to sto ti kazez ali opet ne moze se porediti cetvorka sa BMWom ;)

Kakve veze ima narančasto osvjetljenje sa bilo čim. Ako desetljećima BMWovim kupcima odgovara baš to, zašto ga mjenjati.
I spominjete oldschool tipke i te stvari. Zadržane su tako dugo zato jer su provjerene i pozdane, i uostalom e46 je predstavljen 1998. A to je bilo prije 15 god...
Zelin BMW ima opremu full fulova, a nalazi se pod haubom :D
 
Član
kad promjenu osvjetljenje ja ga prestajem voziti.....
nije to golf da svijetli plavo.... du juce ste imali dvije sijalice iznad satova kroz zelenu trakicu a sad ste odjednom fensi smensi sa plavim osvjetljenjem i svjetlecim kazaljkama koje BMW ima od pocetka 90-ih
 
Član
djordjep je napisao(la):
Ma džaba sva oprema , kad moraš čekat januara da se baci u bok :lol:

Bajdvej od kad je auto sa automatskom klimom, tvorničkim ksenonom , parking senzorima , slabo opremljen:icon_question:

Ni meni nije jasno :icon_question: :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top