BMW 325i iz Zenice

BMW 325i iz Zenice

Član
Da se ne lazemo video je dobar, sve ono sto te zajebavalo vjerovatno nije do tebe vec do aparata. Kako ja kontam tu tematiku s obzirom da sam malo iznad pocetnickog nivoa po pitanju fotografije (jbg sa coolpix 520 ne mos napravit fotku ko sa profi dslr da ga jebes) i ti sa tim tvojim sokocalom neces napravit dobar video. Vidim na par mjesta ga jebe fokus, na pocetku klipa gdje je crno jako je zrnasto koda je ISO otiso preko 1000. Tvoj kolega iz Zunica u Doboju prosle godine snimao je objekat jedne firme, ako mi je cijena ostala u glavi kamera i objektiv za nju kostaju ko d7000 sa dobrom opremom (objektivi blicevi i ostalo sto ide)...
 
Član
Što se tiče fokusa, oštrio sam ja, a ne aparat. Fokus je ok :) Što se tiče zrna, snimano je u garaži gdje ukupno imaju 3-4 sijalice (na pocetku videa)
Imamo par kamera u firmi, novih, samo meni nije gušt da radim s njima, kamera mi je čudna u rukama, na SLR sam navikao
Možda ubrzo probam snimit sa Nikonom D600
P.S. Na početku videa je ISO išao dosta preko 1000 ;) Bio je skoro totalni mrak, pogotovo za fotoaparat
U principu, meni nije ni bio cilj da napravim video sa hajtek opremom nego s onim što imam, a ništa od toga nije namijenjeno za video :)
P.S.2. Youtube mi je preložio da mi nešto kao popravi video, kliknuo sam da hoću i sad sav nešto skakuće :(
 
Legend
fasciniraju me ovi video clipovi koji ljudi prave.. kad vidim ono low familia produkciju ili wagenwerks pa ono je umjetnost jbte..

sretno drug !!
 
Član
Vidiš, to sam profulio :D a koji je objektiv u pitanju ?
E to sam i ja profulio ali evo ede s informacijama! BTW zaboravio sam pohvaliti ovaj video! Za pocetak super, ali kako sam kazes za sat vremena smisljeno tako da vjerujem uz malo prakse i vise maste bice bolje! I naravno dobru muzicku podlogu da se sve uklopi! Samo nastavi!
 
Član
Hvala puno druze :) Cekam da mi dodje jos neke opreme pa cu je probati iskoristit i za video, uskoro novi video, malo zesci :)
 
Hvala puno druze :) Cekam da mi dodje jos neke opreme pa cu je probati iskoristit i za video, uskoro novi video, malo zesci :)
Što se tiče opreme, sve se da improvizovati, tako da ukoliko se ne planiras baviti ovim profesionalno savjetovao bih ti da se ne uvaljuješ puno. Taj 1.8 50mm je najbolja i najpovoljnija opcija za snimanje. Ukoliko ti zatreba savjet vezan za opremu i improvizaciju, javni se, pomoći ću koliko budem u mogućnosti.
 
Član
Što se tiče opreme, sve se da improvizovati, tako da ukoliko se ne planiras baviti ovim profesionalno savjetovao bih ti da se ne uvaljuješ puno. Taj 1.8 50mm je najbolja i najpovoljnija opcija za snimanje. Ukoliko ti zatreba savjet vezan za opremu i improvizaciju, javni se, pomoći ću koliko budem u mogućnosti.
Treba mi ultraširoki objektiv, za sad čekam samyang 8mm manuelac, a kasnije cu vjerovatno nabavit tokinu 11-16 f2,8
cekam i sigmu 70-200 f2,8 radi bokeha
prvenstveno se bavim fotografijom, video tek ucim
sto se tice tijela, narucio sam sebi nikona d7100, a u firmi imamo i d600, panasonika gh3 i slicne pa cemo vidjet sta ce se koristit
isto tako, narucit cu gopro, dok malo padne cijena, za sad su mi preskupe
cisto onako za zezanciju :)
 
Top