BMW 325i iz Zenice

BMW 325i iz Zenice

Član
Pored fotografije, malo učim video
Ovo mi je prvi ikad snimljeni video i prvi put sam uopšte montirao, pa imajte obzira :D
Cijeli radjen Nikonom D7000 i jednim običnim stativom :)

Komentari poželjni
P.S. Konekcija me nešto zeza, ne mogu dignut fullHD :(
 
S obzirom da si, kao što kažeš amater, nije loše ispalo. Nema nekih većih greškica, vremenom ćeš naučiti još više stvari. Neću ništa negativno komentarisati, samo naprijed.
 
Član
sjedi 4, da si mu bacio guzicu u stranu na kruznom toku bilo bi 5 :)
sala, naravno, samo naprijed, covjek uci dok je ziv
 
Član
Ja bih ipak volio da cujem negativne kritike :D
jedino tako mogu iduci put napraviti bolje
što se tiče zabacivanja, tablice su na autu pa nismo htjeli sebi stvarati problem, i ona dva-tri potezanja su bila tek onako...
malo mi jos problem pravi zvuk, treba to sve sinhronizovat sa slikom
i uploadani video malo trza na jutubu, ne znam zbog cega, kod mene je ok na racunaru :)

P.S. Reklama firme je tu tek onako jer sam pokušavao neke efekte stavljat
 
Ma polahko druže, sam ćeš svoje greške skontati i pronaći način da ih ispravis. Tako se najbolje uči. Ja bih dosta stvari izmjenio, ali kažem ti da je ovo super za početnika. Vidjećeš kako je dobar osjećaj kad na nekom videu u koji su uložene pare i pare vidiš neki efekat pa ti sjediš i kontaš kako da ga uradiš, pa ga sam uradiš i onda se osjećaš ko da si milion osvojio.
U kojem programu radiš ?
 
Član
Ma polahko druže, sam ćeš svoje greške skontati i pronaći način da ih ispravis. Tako se najbolje uči. Ja bih dosta stvari izmjenio, ali kažem ti da je ovo super za početnika. Vidjećeš kako je dobar osjećaj kad na nekom videu u koji su uložene pare i pare vidiš neki efekat pa ti sjediš i kontaš kako da ga uradiš, pa ga sam uradiš i onda se osjećaš ko da si milion osvojio.
U kojem programu radiš ?
Montirao sam u pinnacle studio 15-ki
treba mi video i za posao, pa ucim pomalo, al ovo sto smo napravili je bukvalno iz glave za sat vremena... meni je cilj bio da ucim montiranje, a obzirom da je pristojno ispalo, okacio sam i na jutub :)
 
Član
Kolega je kamerman, kaže da mi je već pripremio neke profi programe, mislim da mi je spominjao EDIUS nekad... Do sad mi je fotografija bila interesna sfera, al tek sad vidim koliko se više može dočarati videom...
 
I s jednim i s drugim se možeš izraziti nenormalno. Ima slika koje govore mnogo više nego ijedan video, isto tako postoji video koji se ne može dočarati niti jednom slikom. Samo naprijed, ako zatreba kakvih savjeta, ne ustručavaj se, javi se slobodno.
Zaboravih reći s obzirom da nemaš iskustva sa snimanjem , kadrovi su ti odlični.
 
Top