BMW 325 e36

BMW 325 e36

Super Moderator
RE: Ev nova vozilica BMW 3

dobra je jako samo da ti je sjedista kakva malo ''sportskija'' :D
i ona rora mi se ne svidja a ostalo je savrseno kao i motor ;)
 
RE: Ev nova vozilica BMW 3

bme je druze extra,imao mi komsija takvog isao ko LUD!!!samo u njega bili drugaciji sicevi nekako vice na sport hehe.....mozda je to samo do paketa opreme;)
 
RE: Ev nova vozilica BMW 3

Onda je to taj definitivno :D skontah ga kasnije i po ovome na lajsni na karambolci sa desne strane, tada je falio taj komad.Trebali smo nešta da mijenjamo auta a šta bi pa ne zamijenismo ne sjećam se ni ja :icon_smile:
 
Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

Druze jeli ovaj BMW imao petokrake 16 ke, mislim da su bile OZ? ako je to taj ja sam ga trebao minjat za bijelu 5 cu, ali mu otisla ajnspric pumpa, prag razvaljen, i nije mu centralka radila.. A inace fino si ti to doveo u red, i sretno u nastavku radova..
 
Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

da to je taj;) pragovi uradjeni, pumpa kupljena, struja komplet uradjena nije bila samo centralna, diff uradjen, unutrasnjost i jos mnogo toga auto bio spreman za servisa, imao je dosta mana ali sa mnogo,mnogo strpljenja je to sredjeno sada sam krenuo s radovima za svoj cejf samo dok malo popravim novcanik dobro sam ga otanjio:lol: sada je na redu set kvacila, nova sofersajba ova ciknula neko je naceo brisacem i sada se malo prosirilo, onda u vjerovatno da malo preradim motor, pa ksenone, farove, stope,...
ali polahko imam u planu sada da uzmem kakvu peglicu ili nesto bezveze za zime a bimer ce da stoji u garazi i da se radi ako sve bude islo po planu:123:
 
Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

Dobar dobar, samo nastavi tako. Peglicu ako uzmes idemo na drift krug kad napada:D
 
Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

adohera je napisao(la):
da to je taj;) pragovi uradjeni, pumpa kupljena, struja komplet uradjena nije bila samo centralna, diff uradjen, unutrasnjost i jos mnogo toga auto bio spreman za servisa, imao je dosta mana ali sa mnogo,mnogo strpljenja je to sredjeno sada sam krenuo s radovima za svoj cejf samo dok malo popravim novcanik dobro sam ga otanjio:lol: sada je na redu set kvacila, nova sofersajba ova ciknula neko je naceo brisacem i sada se malo prosirilo, onda u vjerovatno da malo preradim motor, pa ksenone, farove, stope,...
ali polahko imam u planu sada da uzmem kakvu peglicu ili nesto bezveze za zime a bimer ce da stoji u garazi i da se radi ako sve bude islo po planu:123:
Samo polako druze, ja sam bio odustao od njega bas zbog sajbe i pumpe, nije mi se dalo peglat. Jel ti dao onaj frajer crvene opruge za njega i spojler na gepek?
 
Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

Don Sonny je napisao(la):
adohera je napisao(la):
da to je taj;) pragovi uradjeni, pumpa kupljena, struja komplet uradjena nije bila samo centralna, diff uradjen, unutrasnjost i jos mnogo toga auto bio spreman za servisa, imao je dosta mana ali sa mnogo,mnogo strpljenja je to sredjeno sada sam krenuo s radovima za svoj cejf samo dok malo popravim novcanik dobro sam ga otanjio:lol: sada je na redu set kvacila, nova sofersajba ova ciknula neko je naceo brisacem i sada se malo prosirilo, onda u vjerovatno da malo preradim motor, pa ksenone, farove, stope,...
ali polahko imam u planu sada da uzmem kakvu peglicu ili nesto bezveze za zime a bimer ce da stoji u garazi i da se radi ako sve bude islo po planu:123:
Samo polako druze, ja sam bio odustao od njega bas zbog sajbe i pumpe, nije mi se dalo peglat. Jel ti dao onaj frajer crvene opruge za njega i spojler na gepek?

sajbu sam nasao, a pumpu kupio ;) jeste dao je, spojler nisam postavio i necu vjerovatno a opruge su odmah stavljene druge...

@damir a peglica ako bude ima da je nacuniramo i driftamo po gradu:lol:
 
Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

meni ide dobro nemam drugi 2.5 BMW da sjedem da uporedim, ali vjerujem ti i kada sam uzimao bilo je sve onako kako si rekao;)
 
Top