BMW 325 e36

BMW 325 e36

Član
Ev ga da se ponovo uparkiram radilo se mnogo na osvjezenju od kako sam kupio, bio zapusten drama:icon_smile:
U pitanju je BMW 325 E36 masina 2.5 24v
 
RE: Ev nova vozilica BMW 3

Zar nije bila već neka tema za njega :icon_question: viđam ga po gradu, zakucan plaho :D M tech branik naprijed bi puno promijenio izgled, štope crveno-bijelo takođe i još poneki detalj da to bude pravo...mada ne fali mu ništa ni ovako...prije koliko si ga ti kupio?Nekog sam gledala za zamjenu prije, a vrlo liči na ovog i baš ovako naprijed spušten bio...pa zato pitam :icon_smile:
U svakom slučaju sretno u radovima ;)
 
Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

sve mi se cini da je ovaj BMW bio od mog prijatelja. Inace iz Brckog, prije jedno pola godine...
Ali kako god, jako lijep Bmw. neka je sa srecom, puno sretnih km...
 

LSD

Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

dobra bemba,al cini mi se da se vrtio po forumu vec:icon_confused:
 
BHT Ovisnik
RE: Ev nova vozilica BMW 3

jako fin bimer,mnogo je ljepsi nego kad si ga uzeo ja mislim,bar kako si pricao nekoc u onoj temi:cool::cool:
 
Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

Mislim da sam prije par godina bas probavao ovaj BMW, tad i nije bio u losem stanju, samo nije isao posebno dobro, al rece lik da mu je lambda sonda van funkcije, pa da je to razlog. Sjecam se ovjesa posebno, bio je jako udoban, a opet tako nizak :icon_biggrin:
 
Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

promjeni naziv teme ...

ev nova prava stvar bmw :D

hahahah :D

pravo mi se svidja ...

samo kakve felgice roknes i to je to :cool::cool:
 
Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

Ma haveruuuuuuuuuuu to je vrh .

Znachi nema dalje josh ti samo fale petokrake kakve mangupshe zatamniTa stakla i 2 neona ispod auta i ako ti naleti kakvo krilo nazad na gepek :D

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ma kume gotivan je pravo uostalom sve znash , reko sam ti :)


Seat KRŠ :D
 
Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

da bio je na forumu ja postavljao za savjete neke:icon_smile:
a ovo je na zimskim BBS felgama i gumama a imam 16" dezent ljetne...
bio je spusteniji prednji kraj od zadnjeg ali sam ja to malo korigovao sada su oba spustena:lol:
woofer jako dobar jos je pojacalo slabo ne izvlaci max a opet dobro svira bar za moje potrebe;)
uzeo sam ga prije par mjeseci i dosta sam radio na njemu ali imam jos puno planova; radim sada oko pogona,motora, i ovjesa pa cu onda da predjem na izgled duga zima imam fore;)
hvala na lijepim komentarima i ev jos jedne slikice ima da budem glavna grtalica:lol:
 
Član
RE: Ev nova vozilica BMW 3

To mi je omiljeni motor,a i linija E36 je super,tvoj izgleda dotegnut samo polako..
 
Top