BMW 325 e30 brock b1 i photo sešn na str.7 + VIDEO utrka sa skenerom :D

BMW 325 e30 brock b1 i photo sešn na str.7 + VIDEO utrka sa skenerom :D

Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

extra benga,ovo je moje auto snova..hehe..volan je najjači..pozzz
 
Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

hehe ajde postavi slike sta smo se slikali i objasni raji kako se kucka vozi od bankine do bankine stalno :)
btw. cuje li se sad jako sa loncem milim da prede ko bebica
 
Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

Nisam ih prebacio s moba danas cu pa cu ih okacit a objasnit cu kako si bolestan sto se tice voznje NO hehe
 
RE: BME e30 burazova bolešćurina

dobar dobar i gore negdje procita kao nie tuniran,... pa bmw je to ljudi, savrsen je izaso iz fabrike :)
 
Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

Evo update jedan nisam bio u mogucnosti da stavim pa evo prilike! Kao sto sam reko progoreni lonac je bio "pod hitno" i doslo vrijeme da se zamjeni u gminu u ljubuskom, rodnom gradu jednog velikog bolesnika svima poznatog skenera mada se znamo od prije prvi put sam ga vidio kako vozi! Taj covjek nezna vozit normalno ili bokom ili nikako jak do bola :D skeni imas pozdrav brate i hvala sto si doso! Evo i par slika burazova i skenijeva kucka!
Evo starog stroja :D

Evo novog :D

A sada kucke!





 
Član
RE: BMW 325 Mjenjanje lonca i photo sa SKENEROM xD

aaaaa crne kockice :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:


:123::123::123::123::123::123::123::123::123:


svaka cast! :D
 
Član
RE: BMW 325 Mjenjanje lonca i photo sa SKENEROM xD

Vrh obe a za scanera stalno citam da je lood lik i ekipa prava!
Nema sta svaka cast
 
Član
RE: BMW 325 Mjenjanje lonca i photo sa SKENEROM xD

hehe svaka cast druze nek si ih postavio vec nemam ebenog vremena da dodjem u mostar nikako na utrkama cemo pivu popit pa da sve izgori nabijem ti i posao i obaveze vise
a reci mi jel buraz zadovoljan sa auspuhom ? mislim da sad samo prede a kad se potegne preko 3 k onda zaurla kako treba?
a jos da smo mozak upalili pa snimili malo gradske slalome i egzibicije mislim da bi se i kurbalija postidio :)
 
Član
RE: BMW 325 Mjenjanje lonca i photo sa SKENEROM xD

To mi je najkrivlje sto te snimio nisam :icon_cry: nevalja kamera u k800i zato i nisam snimo a slalomi su za 20 sj*ali se i ja i klasa s foruma! A na njoj je sada sve serijala sto se tice ispuha necuje se kad radi ali preko 3k vec se osjeti 2.5 razmislja o promjeni i srednjeg lonc stavit ce protocni najvjerojatnije jer mu je ovaj u kur...! Hvala na komentarima momcovi i savjet "NESJEDAJTE SA SKENEROM U AUTO AKO STE OSJETLJIVI NA POVRAĆANJE" ehe :lol::lol::lol::lol:
 
Top