BMW 325 e30 brock b1 i photo sešn na str.7 + VIDEO utrka sa skenerom :D

BMW 325 e30 brock b1 i photo sešn na str.7 + VIDEO utrka sa skenerom :D

Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

idel to kako :) kad cemo se probati malo :) imam m tech 1 komplet branika koji se ubili za to auto :)
cim dodjem u mostar malo cemo da zagorimo gradske ulice i kod mene je zadnja vuca sad :)
 
Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

Hvala puno .nOKe, arminnn, 0g1, tvrdoglavi, Schumacher, marko_v, Schumi, riza, ja kad sam je provozo stvarno je perverzija pojavom ali jebo sve kad je provozas skontas zasto ljudi obozavaju kocku stvarno je auto drama, slike haube cim je poslikam!

bmwscaner je napisao(la):
idel to kako :) kad cemo se probati malo :) imam m tech 1 komplet branika koji se ubili za to auto :)
cim dodjem u mostar malo cemo da zagorimo gradske ulice i kod mene je zadnja vuca sad :)

Aj send mi slike na PM da snimimo kakvi su ako se burazu svide da ih uzimamo! I kad si kucku presalto na zadnju vucu jbt sad neces moc na snjeg :lol::lol::lol::lol:
I pitanje ima li itko onu lajsnu sto dođe naprijed ne ona duga bad-look nego ona tanja sto nepokriva farove a dođe iznad njih!??? Hvala
 
Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

odlicno auto sve ima nista mu nefali ....
a sto ces lonac pravit svoj orginal opet zavaris i cujese kako treba
 
Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

normal_477e3584da426.jpeg


ovakav isti prednji treba ga fino uraditi i pokrpati 2 rupe moze sendro za cas to zavariti 100 maraka
 
Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

335i je napisao(la):
odlicno auto sve ima nista mu nefali ....
a sto ces lonac pravit svoj orginal opet zavaris i cujese kako treba

Hvala brate ma original je original samo ce mu navarit rore i to je to ovako se nemoze pricat u njemu!
A skeneru NP brate pokazat cu mu ali sumnjam da ce mu se svidit jer tezi classic-i plexiglas je karina kao i meni! Jedino lajsna, kristalne stope, kristalni migavci muzika i to je to!
 
Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

cnic_gsi je napisao(la):
335i je napisao(la):
odlicno auto sve ima nista mu nefali ....
a sto ces lonac pravit svoj orginal opet zavaris i cujese kako treba

Hvala brate ma original je original samo ce mu navarit rore i to je to ovako se nemoze pricat u njemu!
A skeneru NP brate pokazat cu mu ali sumnjam da ce mu se svidit jer tezi classic-i plexiglas je karina kao i meni! Jedino lajsna, kristalne stope, kristalni migavci muzika i to je to!

ovo nije pleksiglas ovo je originalni M technik kakav pleksiglas crni sine :)
 

MTR

Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

al ja ljudi vise gotivim ove stare modele sa uskom stopom nego one novije , ne znam nekako su mi ove iza njeznije ( jel od 88' idu one sire ' ) , mrcina u brudera extra ;)
 
Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

MTR je napisao(la):
al ja ljudi vise gotivim ove stare modele sa uskom stopom nego one novije , ne znam nekako su mi ove iza njeznije ( jel od 88' idu one sire ' ) , mrcina u brudera extra ;)

Jes redizajn ide ja mislim 88 ili 9-te

GocaS6 je napisao(la):
Ovo je ako se ne varam bio Zokin BMW ;)?

Tako je goca znas i sam da je kupio petaka pa mu kocka netreba :)


stefan je napisao(la):
Hvala



olensoner je napisao(la):
Hvala
 
Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

Zokina kocica jaoooo odlicna je, neka mu je sretno i neka je cuva.. pored nje jos sukijeva moze stati sve ostale su za ***** barem sto se mostara tice.

Vidio sam ja ima 2-3 dana da se opet vozi a zoka ne izlazi iz crne petice :lol: znaci ostala je u gradu :123: odlicno
 
Član
RE: BME e30 burazova bolešćurina

m50b25 je napisao(la):
Zokina kocica jaoooo odlicna je, neka mu je sretno i neka je cuva.. pored nje jos sukijeva moze stati sve ostale su za ***** barem sto se mostara tice.

Vidio sam ja ima 2-3 dana da se opet vozi a zoka ne izlazi iz crne petice :lol: znaci ostala je u gradu :123: odlicno

Jeste ostala je i bas mi je drago da je ostala! A suki ce motor radit ovih dana poceo dimit malo! Pozz
 
Top