BMW 316 by el_nino

BMW 316 by el_nino

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo jos slika malo danas slikavo nije bilo slike otpozadi to je stvar ukusa meni je onako zanimljivo kad ga pogledas ono nema nista nazad e sad opet stvaR ukusa KAKO SE VAMA CINI OVO DALI DA PREPRAVLJAM OVO ILI DA OSTANE OVAKO
 
Član
Evo Drug jedina što trenutno imam , ili neznam ili nema attacment kada se šalje PM pa sam ti ovdje postavio sliku
 
Član
fino ovo, posebno mi se svidja unutrasnjost jer je originalna i nije nista farbano i radjeno, koza za respect...a spolja jedino mi se ne svidja sto nema zadnje karambolke, jesil planiro nabavljat il ti je tako fazon? :D
 
Član
koki+ je napisao(la):
Evo Drug jedina što trenutno imam , ili neznam ili nema attacment kada se šalje PM pa sam ti ovdje postavio sliku

mozes li mi molim te staviti sliku od pozadi svog bmw da vidim sam nak odoka kak je bolje sa ili bez karambolke sa mislis ti dali da stavljam ja karambolku ponovo
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
fino ovo, posebno mi se svidja unutrasnjost jer je originalna i nije nista farbano i radjeno, koza za respect...a spolja jedino mi se ne svidja sto nema zadnje karambolke, jesil planiro nabavljat il ti je tako fazon? :D

a neznam ni sam dali da stavlja zadnju karambolku ili da ostavi nak bez
 
stavi drug karambolku bolje je 100%. ne znam da li si ga ti sredjivo ili ne momak me zvao i pito da mi da tog BMW-a i para za golfa ja nisam htio bas zbog tog zadnjeg dijela
 
Član
nabavi originalnu, ne tu, znaci originalnu fino ofarbaj i postavi...bice ljepse 100%...jer nesto mi je ta na toj slici u losem stanju...il mi se cini...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
nabavi originalnu, ne tu, znaci originalnu fino ofarbaj i postavi...bice ljepse 100%...jer nesto mi je ta na toj slici u losem stanju...il mi se cini...

naveo sam da je slika loša nisam imao druge ona se radi a eto zamolio me da vidi kako izgleda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top