BMW 316 by el_nino

BMW 316 by el_nino

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da vam predstavim svoju najnoviju zujalicu radi se o bmw 316 66 kw.kompletno restauriran ,spusten, alu felge,exap auspuh u sredini ,sony ozvucenje 6 zvucnika po 100 w i sony xplod pojacalo,takodje sony cd mp3,uklonjene brave na vratima ,na daljinski otvaranje vozacevih vrata,a ostala vrata i gepek se otvaraju na dugmad iznutra.karakteristicna bijela boja jer u mojoj okolini nema bijelog bmw pa je iz tog razlgoga uradjen bas u tu boju.


ETO OSTAVITE SVOJ KOMENTAR
hehe bio pozitivan ili negativan to je vase misljenje i aj to postujem
 
Član
Super ti je bimer, boja bijela mi se inace previse svidja ali to cudo s volana skini! Grozno izgleda!
 
Član
A ciji je seat iza! Izvuci to iz garaze i pokazi ga! Ako si ga vec prije predstavio onda sam ja propustio!
 
Član
Neka BMW-a...lijepo je to. Kad taj snijeg malo otopi, uslikaj nam ga opet da vidimo malo i auto :)
Zezam se, standardna 3ica, ali kao što se već komentiralo...nemoj da ti ostane ono (baš ono jer naznam kako bi to drugačije zvao...pusti volan nek bude volan :)) na volanu!
Što se mašine tiče, neznam šta da ti kažem. Meni mojih 120HP tako tako, nije premalo, ali nije sad nešto za skakat od sreće. Kako ide taj tvoj bijeli? Hoćeš mijenjat šta?
 
Član
addo je napisao(la):
A ciji je seat iza! Izvuci to iz garaze i pokazi ga! Ako si ga vec prije predstavio onda sam ja propustio!

hehe seat je ocev malo i njega vozam al et njega sma vec prestavio davno bio radi se O SEAT LEON zadanj seriaj star godinu dana
 
Član
wigen je napisao(la):
Neka BMW-a...lijepo je to. Kad taj snijeg malo otopi, uslikaj nam ga opet da vidimo malo i auto :)
Zezam se, standardna 3ica, ali kao što se već komentiralo...nemoj da ti ostane ono (baš ono jer naznam kako bi to drugačije zvao...pusti volan nek bude volan :)) na volanu!
Što se mašine tiče, neznam šta da ti kažem. Meni mojih 120HP tako tako, nije premalo, ali nije sad nešto za skakat od sreće. Kako ide taj tvoj bijeli? Hoćeš mijenjat šta?

a mjenjacu najvjerovatnije oko izgleda sta nazad ensto paniram radit a sto se tice masine neznam to jos na proljece cu znati hehe a stavi cu vam slike otpozadi auto kad ga slikam
 
Član
a hvala na svim komentarima a ono sa volana je vec skinuto stavicu malo ljepse slike to na volanu je stari ubacio al ja sam to skino odma
 
Legend
pozz i dobro nam dosao ,bmw jako fin,bad look obrijane brave....a ostao je clean koliko toliko ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top