Bluntbylon - Audio & Video

Bluntbylon - Audio & Video

Član
Mayerski je posebna priča . :D Negdje još uvijek imam kasetu od Sova,eto otkad to slušam.Samo naprijed. ;)
 
Član
RE: Spot za pjesmu Oziljci

Benny_BMW je napisao(la):
Poceo sam slusati Bluntbylon Kontru,Jalu,klijenta, Corelia itd..., sad pomalo Frenkia a clan Seda on ti to redovno slusa i kad "sere" vas slusa bgm :D:cool: a najdraza mi je dizite upaljace :D samo tako nastavite

i ona kim kardashian :cool:


;)
 
Član
Naletih danas na neke svoje trake, i sjetim se da smo mislili ti i ja nešto snimit, čuning stajling sranje :lol: Ali uradićemo to kad tad :D
 
alfa156sarajevo je napisao(la):
sve pohvale i sa moje strane... stvarno zvuci dobro...
@Duke_Of_Harlem
samo jedno pitanje ze tebe, ko vam radi video spotove?

Pozdrav druze , radimo sami sebi, polako skupljamo opremu i dizemo to na neki veci nivo :icon_smile:

@Zlajaaa

uradicemo nesto , to sam sebi davno obecao i morace tako i biti :cool: :cool:
 
Član
ako bog da, ali da bog da :lol: Sa scena mi se sada odvojila iznad Tz... meni je ona glavata majmunčina nešto najdraža, ne znam, možda zato što mi je imenjak :D
 
zlajaaa je napisao(la):
ako bog da, ali da bog da :lol: Sa scena mi se sada odvojila iznad Tz... meni je ona glavata majmunčina nešto najdraža, ne znam, možda zato što mi je imenjak :D

Ma ovi vamo samo izbacuju pa su zasjenili sve jbg , al dobro je , samo nek se radi :) a zlaja je dobar , zajebant :D
 
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
ako bog da, ali da bog da :lol: Sa scena mi se sada odvojila iznad Tz... meni je ona glavata majmunčina nešto najdraža, ne znam, možda zato što mi je imenjak :D

Ma ovi vamo samo izbacuju pa su zasjenili sve jbg , al dobro je , samo nek se radi :) a zlaja je dobar , zajebant :D

Zivota ti kako se zove ona prva stvar sto su njih dvojica izveli na Red Bull MC Battle-u :icon_question: Jala postao jedan od tri najjaca repera u BiH ;)
 
Vernes_AMG je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
ako bog da, ali da bog da :lol: Sa scena mi se sada odvojila iznad Tz... meni je ona glavata majmunčina nešto najdraža, ne znam, možda zato što mi je imenjak :D

Ma ovi vamo samo izbacuju pa su zasjenili sve jbg , al dobro je , samo nek se radi :) a zlaja je dobar , zajebant :D

Zivota ti kako se zove ona prva stvar sto su njih dvojica izveli na Red Bull MC Battle-u :icon_question: Jala postao jedan od tri najjaca repera u BiH ;)

Vjeruj mi da nemam pojma, nisam bio u prilici da budem na Battleu :) Mogu pitati ako ti sta znaci :cool:
 
Battle je bio odlican, iznerviralo me kad su Jala i Sajfer imali problema sa beat-ovima :icon_mad: Eto pitaj ako ti nije problem, stvar odlicna. Shtuka uzivo predobar :cool:
 
Član
Da malo podignem temu, i da pohvalim momke. nije humano koliko su dobri, tačno sam se navukao, ništa drugo ne slušam
 
Top