BLOW OFF

BLOW OFF

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nemojte kupovat napamet nije isto u dizela i benzinca ja imam tri komada svi za benzin motore,prijatelj mi jedan ima na g4 tdi i tu ima jos neki prekidaca struje itd. nije ga lako ugradit
u tdi motore ,ako kupis u a3m-u oni imaju majstora koji to ugradi tako ti je najbolje jer inace bacas pare
 
Član
daki moze i meni adresa ako ti nije probl... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Član
@ daki
malo sam surfao netom...naletio na ovu stranicu, al se ne kuzim bas u njemacki alč et nadam se da ce ti biti od pomoci pa vidi jel to to, pa mozda nesto postarinom da vidis , helem... evo link-a http://shop.wiltec.info/tabshop_s/blow_off_ventil_dv04.html , ima svas nesto na ovom sajtu ,bujrum ko zna njemacki... a ko ne zna moze ko ja slike gledat i cijene :)
 
Član
poz,ja sam sebi stavio taj blow off ventil,jedino sto ima taj zvuk i produzuje turbini vijek trajanja,a sa snagom nema nista..manji venti koji se otvara od 0,8 do 1,2 bara,jer ga mozes namjestati kada da se otvori,dode oko 150 eura a veci i po 250 eura..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top