BLACK KNIGHT vs. DROTOVI

BLACK KNIGHT vs. DROTOVI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Od sad cemo ovako pricat!! Kad nekog u gradu poderemo govoricemo mu kako smo ga posavjetovali kako treba da se vozi da se drugi ne ugroze u saobraćaju....

Danas ja idem kad neki golf beze nesta mi lik prica kako treba da se vozi govori govori a onda sam se ja upalio kad sam poceo da pricam i preicam jednu, drugu, trecu, cetvrtu lekciju lik se sjebo kaze svaka cast posavjetovo si me postenski :icon_question: heheheh
 
Član
Ja se uvijek svezem, ali nije to nista. Cak prije ulaska u auto, provjerim stanje istoga, jer mozda mi je slusajno vjeverica izgrizla gumu, pa se moze desiti neka nezgoda radi toga, i tako ce drugi neduzni ljudi stradati, a ja to ne zelim. Uvijek provjerim radeli mi sva svjetla, a kada budem imao xenone, nikada necu voziti ako mi jedan xenon crkne a ja ga ne stignem zamijeniti. Sa xenonima na osvjetljavam samo sebi put, vec i ljudima koji voze dosta slabija auta od mene, tako da ne zelim da oni ispastaju ako mi jedan xenon crkne :icon_cry:


koja gomila gluposti xD
 
Početnik
SamiRX-8 je napisao(la):
Ja se uvijek svezem, ali nije to nista. Cak prije ulaska u auto, provjerim stanje istoga, jer mozda mi je slusajno vjeverica izgrizla gumu, pa se moze desiti neka nezgoda radi toga, i tako ce drugi neduzni ljudi stradati, a ja to ne zelim. Uvijek provjerim radeli mi sva svjetla, a kada budem imao xenone, nikada necu voziti ako mi jedan xenon crkne a ja ga ne stignem zamijeniti. Sa xenonima na osvjetljavam samo sebi put, vec i ljudima koji voze dosta slabija auta od mene, tako da ne zelim da oni ispastaju ako mi jedan xenon crkne :icon_cry:


koja gomila gluposti xD

jest...i ponosan si sto tako sto zalijepis P na svoje auto mozes svima da das do znanja da si pocetnik...
 
Član
Da Oggy, jer ljudi moraju znati koga imaju ispred sebe, jer mozda mogu napraviti neki glup potez, ovako uvijek mogu ocekivati nesto slicno, i tako su bezbjedniji u saobracaju... Koje gluposti valjam, i Delboy bi mi pozavidio :lol:
 
Član
Ne vozim brzo ( ne mogu ), nemam nista nezakonito n aautu niti u autu ( imam sve TUV koji ovdje ne vazi i hologaciju ), jedino mogu da me karaju na tehnickom zbo gmaalkice vecih felgica, ali imam serijske 14-ske tako da sam ja jako dobar i fin i pametan decko, koji ne zna u sta drugo da trosi ovo malo crkavice sto ima :icon_smile:
 
Član
evo nesto kontam bil me uslikala kamera kad bi proso na biciklu kroz crveno i ono okrenes se i srednji prst pokazes:lol:

PS. sreca nemam bicikla bio bi na naslovnici AVAZA:D
 
Sad u proektima ce da bude, stavljanje fabrickih djelova na auto eheheheheheheheheeh, da se divimo jedni drugama ko kave radkape fabricke ima hehehehehh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top