BLACK KNIGHT vs. DROTOVI

BLACK KNIGHT vs. DROTOVI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nas dragi clan BLACK KNIGHT nas je obavjestio da se oformio policijski tim koji ima zadatak da nadgleda BHTUNING-a te prikuplja podataka koje ce nekada upotrijebiti protiv vas sa istog iz nepoznatih razloga..:lol::lol::lol::lol: Pozeljno je da uklonite sve vase tragove sa foruma hahaha

policija.jpg


Evo i jedne poruke upucene nasem Deyi

Policija sve nadgleda i evidentira(PROVJERENO), ne trebaju mi problemi
390 clanova je evidentirano, uzeti svi podaci o automobilima


Pa eto sad ko nece da zaglavi nek skida sve spojlere sa auta, led stopke, brzo nek vraca orginalne opruge itd...

Misliliste mozete raditi sta hocete :lol::lol::lol:, e ne moze to tako :D
 
Član
samo se vi zajebajite i pravite čovjeka budalom, policiji je ovaj forum dobar izvor informacija ;)
 
Član
Vala mogu ti reci ja od kada sam skinuo zadnji spojler imam duplo manje kazni:lol::lol::lol:
 
Početnik
koji ste vi debili... mislite da neko necita "ubacivanje vr6 motora, a u papirima 1.3"??? pa jos vidi sliku auta i broj tablica??? to je primjer, ajmo dalje... mislite da niko neprati recemo "nepravilnosti" koje su protuzakonite na autima a koje se rade? mislite da se kad tad nece poceti povaljivati oni sto prodju tehnicki sa "petakom na kafu" ili oni koji isti taj tehnicki naprave??? itd... itd... itd... da nenavodim vishe primjera...
NHF just think about it ,)
 
Početnik
od sada svi pisemo da ne vozimo nikad preko 100 km/h, nikad ne idemo kroz crveno, nemamo zatamnjena stakla (to je zbog aparata, blic)...itd...ko hoce da se pohvali da je vozio 200km/h nek salje svima na PM... ;)
GTI 16V (Lejla)..bar napisi da ces odnijeti vozacku u stanicu.... :D
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Nas dragi clan BLACK KNIGHT nas je obavjestio da se oformio policijski tim koji ima zadatak da nadgleda BHTUNING-a te prikuplja podataka koje ce nekada upotrijebiti protiv vas sa istog iz nepoznatih razloga..:lol::lol::lol::lol: Pozeljno je da uklonite sve vase tragove sa foruma hahaha

policija.jpg


Evo i jedne poruke upucene nasem Deyi

Policija sve nadgleda i evidentira(PROVJERENO), ne trebaju mi problemi
390 clanova je evidentirano, uzeti svi podaci o automobilima


Pa eto sad ko nece da zaglavi nek skida sve spojlere sa auta, led stopke, brzo nek vraca orginalne opruge itd...

Misliliste mozete raditi sta hocete :lol::lol::lol:, e ne moze to tako :D
:smajli16::smajli16::smajli16::smajli16::smajli16:
 
Član
Oggy je napisao(la):
od sada svi pisemo da ne vozimo nikad preko 100 km/h, nikad ne idemo kroz crveno, nemamo zatamnjena stakla (to je zbog aparata, blic)...itd...ko hoce da se pohvali da je vozio 200km/h nek salje svima na PM... ;)
GTI 16V (Lejla)..bar napisi da ces odnijeti vozacku u stanicu.... :D

heheh joj buraz danas ja prolazim kroz grad sve gulim 40 :smajli43:joj sminke
a na pravcu ga dignem 60 ma ljepota, a ne ko neki voze stoju kroz grad budale ubice koga....:smajli12::smajli12: jel previše ofirno:lol::lol:
 
Početnik
[/quote]

heheh joj buraz danas ja prolazim kroz grad sve gulim 40 :smajli43:joj sminke
a na pravcu ga dignem 60 ma ljepota, a ne ko neki voze stoju kroz grad budale ubice koga....:smajli12::smajli12: jel previše ofirno:lol::lol:
[/quote]

:lol:
ma nije ofirno...i ja isto...i pojas uvijek svezan..ja kad hocu da udjem u auto da uzmem cd, sjedem, svezem pojas, uzmem cd, odvezem pojas i izadjem.. sta ces, navika :icon_exclaim:
 
Član
joj mene kako sam pojas mogo zaboraviti :icon_sad: i buraz kad se vozim po gradu uvjek blicam onim budalama sto brzo voze :cool::cool:
 
Član
Oggy je napisao(la):
:lol:
ma nije ofirno...i ja isto...i pojas uvijek svezan..ja kad hocu da udjem u auto da uzmem cd, sjedem, svezem pojas, uzmem cd, odvezem pojas i izadjem.. sta ces, navika :icon_exclaim:

:lol::lol::lol:


Zao mi sada sto mi propade projekat. Evidentirali drotovi gdje ide motor pa sada opet moram vratiti 1.2 :D
 
Član
Oggy je napisao(la):
ja kad hocu da udjem u auto da uzmem cd, sjedem, svezem pojas, uzmem cd, odvezem pojas i izadjem.. sta ces, navika :icon_exclaim:

:lol::lol::lol:
oplakah
i ja isto,kad uzmem kljuceve od starog da malo sjedim u autu,upalim muziku i svezem se:lol:
 
Član
a kad smo kod muzike, ja samo pojacam onoliko glasno da jedva ja mogu cuti, jer mozda nekim smeta ostalim ucesnicima u saobraćaju....:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top