Black Edition & novi projekat

Black Edition & novi projekat

RE: Black Edition

svaka čast divim ti se da imas volje za ovakvo nesto a volio bi vidjet dijete kojem nije san bio neki bmx jos kad se sjeim one serije bmw banditi hehe svaka se gledala ko danas patnja za nekim getasem i gledaju se sve moguce tuning emisije sretno dalje i cuvaj bajk
 
Član
RE: Black Edition

dadao_style je napisao(la):
svaka čast divim ti se da imas volje za ovakvo nesto a volio bi vidjet dijete kojem nije san bio neki bmx jos kad se sjeim one serije bmw banditi hehe svaka se gledala ko danas patnja za nekim getasem i gledaju se sve moguce tuning emisije sretno dalje i cuvaj bajk

hvala, ma čuvaću ga:D sada idem dalje, drugo biciklo, MTB:icon_twisted::cool:
 
RE: Black Edition

Odlican BMX svaka cast ;) pravo lijepo odradjeno, cijenim to da i pored auta neko i druge stvari sredjuje, i ja sam pored mountbike-a imao BMX-a i poceo sredjivati, zatim kupim jos jednog rogovog i isprebacivao bolje dijelove, i na kraju kad sam samo trebao da dovedem kocnice u ispravno tehnicko stanje, otisao je bez traga, mama dala bez mog pitanja nekom momku sto je otkupljivao zeljezo :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:.
tako da nemam vise na cemu radit, mountbike bi trebalo takodje sredit ali sad je auto vise interesantan, mozda dodje vrijeme kad jos malo ga pregazi kilometraza :D. da ga sredim.
 
Član
RE: Black Edition

:lol::lol::lol: znam kako je ti je bilo:D meni je mama 100% gume probušila kad je vidjela kako " normalno" vozim:lol: samo je dug put do MTB, jer imam samo ram... ali napravit ćemo nešto:icon_smile: ram je Francuski;)
 
Početnik
RE: Black Edition

GolFanatiCars je napisao(la):
Odlican BMX svaka cast ;) pravo lijepo odradjeno, cijenim to da i pored auta neko i druge stvari sredjuje, i ja sam pored mountbike-a imao BMX-a i poceo sredjivati, zatim kupim jos jednog rogovog i isprebacivao bolje dijelove, i na kraju kad sam samo trebao da dovedem kocnice u ispravno tehnicko stanje, otisao je bez traga, mama dala bez mog pitanja nekom momku sto je otkupljivao zeljezo :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:.
tako da nemam vise na cemu radit, mountbike bi trebalo takodje sredit ali sad je auto vise interesantan, mozda dodje vrijeme kad jos malo ga pregazi kilometraza :D. da ga sredim.

sjecas se dok je taj tvoj BMX bio kod mene da sam mu ja slomio guvernal,bio pametan i skolski se vozao,jos bez kocnica :D:D
 
Član
RE: Black Edition

ma nema sta chunerski do bola...:lol::lol::lol: ..fino si odradio..mozda koju naljepnicu na njega ..msm da ce bit ljepsi ...
 
Član
RE: Black Edition

Taaky je napisao(la):
ma nema sta chunerski do bola...:lol::lol::lol: ..fino si odradio..mozda koju naljepnicu na njega ..msm da ce bit ljepsi ...

ide www.bhtuning.com bijele boje:D ma već sam zatamnio i cic spusti, sjedim niže nego ovi čuneri sa gewindama:lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Black Edition

:lol::lol::lol::lol: ..mocno..aj i meni zbavi kakav ram dobar..neki da je od aluminija..samo ram i vile mi trebaju..ostatak cu ja sastavit..
 
Član
RE: Black Edition

OggyBoy je napisao(la):
Kol'ko konja daje ova farba ili ostaje samo jedan konj?:D

ovo je oldskul čuning,,, ostajemo skromni, pri jednom KONJU, jedan, ali vrijedan:D:123::123: jao taaky-a, j*eš ram:D imam ja jedan ram, samo kako da ti ga dam:icon_confused: daleko si:123:
 
Član
RE: Black Edition

Limpi je napisao(la):
Samo spusti i zatamni :lol: :cool:

Potpis, cic je spusten jos samo uzmi tamne naocare :icon_smile::lol:

Dobro je ispalo bas se fino sjaji boja :icon_smile:

Jos lezaje da ti nadjemo i mos se 150km/h vozit nis gornji srebrenik kocnice i nisu tolko bitne mos i skocit s njega :cool:
 
Član
RE: Black Edition

adi187 je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Samo spusti i zatamni :lol: :cool:

Potpis, cic je spusten jos samo uzmi tamne naocare :icon_smile::lol:

Dobro je ispalo bas se fino sjaji boja :icon_smile:

Jos lezaje da ti nadjemo i mos se 150km/h vozit nis gornji srebrenik kocnice i nisu tolko bitne mos i skocit s njega :cool:

našo ležajeve,, baš se izvozao do maloprije, još da nisam kroz blato:lol::lol::lol: ide ko ludo, potezao se sa 530 BMW:lol::123::123:
 
Član
RE: Black Edition

ewo jedan klip od ljetos, oko 5 u jutro:D

http://www.youtube.com/watch?v=lwfkwRdA77g
:123:
 
Član
00ef2565.jpg

ovo je za Taaky-a
da0df7c3.jpg

ovo je novi projekat aBd:icon_smile:
f8dea52c.jpg

544cb478.jpg
acf23e66.jpg

6d7e77d3.jpg

6c2122f8.jpg

3a41840b.jpg
 
Top