Black Edition & novi projekat

Black Edition & novi projekat

Član
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

baby blue:icon_smile:
e7b52de2.jpg

šejtan green:icon_smile:
db9a2274.jpg

šejtan red:icon_mad:
a72587ff.jpg

:cool:
 
Član
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

svak cast...;););) ..drago mi je da neko devera i sa biciklima..nadji mu kakvu mocnu boju ..i zavrsi to..ja sam isto bio radio svoj bajk..al ga vise nikad niasm sastavio..mrsko mi...pravo mi se svidja ovo bmx fazon :D ..to mi je bio djecacki saan..;)
 
Član
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

ma zveknut ću mu boju koja mi se prva svidi na izlogu:icon_smile::icon_smile: ali neću sprejem( sa fat capom) farbati, nego sa četom, pa poslije vodobrusnim ispolirati:cool:

i da hvala:icon_smile:
 
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

pa sto mi prije ne rece drug imo sam ja jedno zahrdjalo biciklo origigi rat-style bez kemije,dao bi ti ga dzaba:lol:
 
Član
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

Frenkie-3B je napisao(la):
pa sto mi prije ne rece drug imo sam ja jedno zahrdjalo biciklo origigi rat-style bez kemije,dao bi ti ga dzaba:lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: ma hvala, ali ne bih više, svi po gradu govore "eno onga sa zarđalim bajkom"...:lol::lol::lol: a jesi vidio na Fordu TDI:icon_confused::icon_confused::lol::lol::cool:
 
Član
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

ja sam na svoj Bike stavio dosta blizu lambo narandzastoj , pa eto moj prijedlog je narandzsata sa dosta perle :) i bez laka pusti je nek malo matira :D odlicno izgleda !!! imas negdje u mojim temama moj projekat bicikla pa pogledaj ako te zanima boja ;)
 
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

zlajaaa je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
pa sto mi prije ne rece drug imo sam ja jedno zahrdjalo biciklo origigi rat-style bez kemije,dao bi ti ga dzaba:lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: ma hvala, ali ne bih više, svi po gradu govore "eno onga sa zarđalim bajkom"...:lol::lol::lol: a jesi vidio na Fordu TDI:icon_confused::icon_confused::lol::lol::cool:

sad sam vidio :lol::lol:
 
Član
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

ofarbaj u crveno al kako valja da se sjaji i stavi mu NOS:lol:
 
Član
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

hvala dečki;) znam da je sad...:icon_smile: ali biće to, dok se malo vrijeme proljepša:D crno i narandžastvo vrlo moguće, ako nađem neku snažnu boju kao što Autrejdž kaže:cool: samo mi je guma pukla pa se ne drajvam:icon_mad:

AnDel je napisao(la):
ofarbaj u crveno al kako valja da se sjaji i stavi mu NOS:lol:

ima NOS:icon_mad::icon_mad: ali je single injekšn, prdneš i leti, fijuuu:D
 
Član
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

imas ove nove "vodene boje" lagano spuzvicu u ruke i dobijes extra mat
Farbali smo ogradu u radnji izgleda prelijepo ;)
 
Član
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

Sta bi sa projektom jel legla ta hrom boja :icon_question::icon_smile:
 
Član
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

ma nisam ga još ošmirglo skroz, uzet ću crnu i narandžastu:icon_smile:
 
Član
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

aaa...jako fino..opako mi se svidja ovaj rat style ;);) ...navuko si me da i ja radim to na svom bajku ..koji je vec ofarban..a nikad sklopljen..nemam volje..tako da cu to sad morat zavrsit..uzecu ovaj rat style...nego mozes mi malo objasnit kako si dosao do ovoga..i da cim si farbo ovaj haknpuc oko zubaca za lanac..jesi obicni sprej..il si nanio spric kit..ako ti nije mrsko..sve po malo objasnit ..moram i ja to da pocnem svom radit :D:cool::cool:
 
Član
RE: Od bijelog zmaja do RAT style! pomoć u izboru boje, hvala

Taaky je napisao(la):
aaa...jako fino..opako mi se svidja ovaj rat style ;);) ...navuko si me da i ja radim to na svom bajku ..koji je vec ofarban..a nikad sklopljen..nemam volje..tako da cu to sad morat zavrsit..uzecu ovaj rat style...nego mozes mi malo objasnit kako si dosao do ovoga..i da cim si farbo ovaj haknpuc oko zubaca za lanac..jesi obicni sprej..il si nanio spric kit..ako ti nije mrsko..sve po malo objasnit ..moram i ja to da pocnem svom radit :D:cool::cool:

javi mi se na FB...dda dđabe ne pišm ovdje..


i da bmx je spreman za farbanje:D
 
Top