Bixenon projektorske lece- iskustva,savjeti i sl.

Bixenon projektorske lece- iskustva,savjeti i sl.

Legend
ne vozim auto sad po ovim hladnim danima,al uslikam ti u garazi ako treba no problem.....a imas i sliku sto sam isto nekom postavio evo ti i ovdje....
prva noc kad sam postavio,...ovo su duga , jos sam ih kasnije malo dostelao
pogle crtu na drvima

http://i52.tinypic.com/10sf990.jpg
 
ovo na zadnjoj slici je prlicno ok, moze proc iako se na slici nevidi bas najbolje al ok je.. odlicno je ak uzmemo u obzir rebrasta stakla..
 
Legend
Momci... forum i price rekla kazala nisu mjerilo kada neko nesto trazi da uradi... po meni taj snop i slike sto su postavljene moze biti samo NESTRUCNO odradjeno kao i hvatanje krivina prolikom odabira robe, ili jednostavno nije snop postiman kako treba... znaci sve to moze da utice na kvlaitet svijetla... ;)
AE projektori koje nabavlja prijatelj a ja ugradjujem a Enes je sebi postavio i jos masa raje je ODLICAN, takodje MORIMOTO koji se sve vise postavlja na auta bez projektora, pa CAK se koristi i kao zamjena za FABRICKE bi-xenon projektore su se pokazali kao OPRAVDANO ULAGANJE... A ima ih u H1 i D2S izvedbama... ;)
Ja imam preko 50 ugradnji projektora iza sebe i NITI JEDNU NEZADOVOLJNU MUSTERIJU... A radim samo sa kvalitetnom robom... znaci s garancijom... mnogi su donijeli robu samo na ugradnju, al opet prije toga sam ih savjetovao sta da kupuju...

Nagledao sam se ja "strucnih radova" gdje su ljudi prevareni dolazili kod mene da im pokusam nesto da spasim, tako da svakako treba biti jako oprezan prikilom odabira robe i majstora...
 
Poslednja izmena:
Legend
Ovo je MORIMOTO...
9rhhjc.jpg

efs8kk.jpg

Farove svakako treba znati i postimati poslije montiranja druge vrste rasvijete na njega...

Ovo je uporedba... Halogena i Morimoto sa 4300k xrnonima na Alfi GT...
dy9mx4.jpg

ne vidi se linija jer je teren takav... ;)

Nisan JUKE, bocna linija... sve MORIMOTO... ;)
72c8py.jpg
 
Legend
Svakako je forum za razmijenu iskustava... al bi samo zamolio da ne tvrdite nista sto ste procitali ili vidjeli...

Morate biti 100% iza svake rijaci koju napisete... jer jedino tako FORUM moze da pomogne i opravda postojanje... ;)
Ovo citaju znaci i majstori a i oni koji su prvi put sjeli u auto ili cak za racunar... Ne bi da ih odvede prica u pogresan smijer... ili cak da radi necijeg posta, neko sebi stetu napravi...

Tu sam za savjete svakako... ;)
 
Top