Bimoto kadet --- trebamo pomoc

Bimoto kadet --- trebamo pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
funky je napisao(la):
evo nesto nagrubo :D

jos jedan top da stavis na krov mozda 120 mm, i mini gun iz farova da isfura hahah sry na off morao sam, jer fkt prej*eno ugleda i jos 666 i eto ghosta......

ljubicasto zeleni kombinacija a crvenim slovima LETS PUT A SMILE ON THAT FACE, hem sto bi ludo bilo hem psihicki utice na raju, imate Jokera u rukavu!!!!!
 
IGY je napisao(la):
zar oni bas brzi auti, ne poliraju lak skoro svaki put prije SR da probija zrak sto bolje :icon_question:
bar samo to gledao na discovery :icon_smile:
sve mora biti perfektno, spies hecker je skup, ja sam sa njim lakirao auto i boja je odlicna...
mada imas i body lakove koji su takodze dobri a jeftiniji su

Pitanje je gdje si kupovao, Spies Hecker je 130 godina stara fabrika i broj 1 sto se kvaliteta tice. Body jeste jeftin i to je jedino sto je dobro....ostalo.....ne bih ruzno :icon_rolleyes:
http://www.facebook.com/pages/LAKIRANJE-AUTOMOBILA/248019601947?ref=ts

IGY je napisao(la):
pa valda spies hecker, mislim da su oni vrh u ponudi boja
mada ja bi farbao u neku svijetliju boju, ne ove tamne, tamno zatvori auto

Ja bih se slozio sa Spicom oko nijanse. Znaci British Racing Green... i naravno Spies Hecker :icon_smile:
 
Član
ljudi..po meni je najbolja bijela boja..jos u kombinaciji sa crnim felgama..jbt..
ne treba vam vise...niste upadljivi a imate dobar izgled...
...radite sve u komb. bijelo - crno... pozz i sretno
 
Član
Jeste da je ideja takvog automobila da privuce mnogo paznje (bar je u vecini slucajeva tako valjda radi sponzora i to)
Ali moj izbor bi u svako doba dana i noci bio
SAV CRN!SVEEE
 
Član
Po meni siva je mocna naopako, ali da je moj ja bih ga cisto u crno obojio bez kerefeka ikakvih standardno crn s kristalima sa crno crvenim stopkama i crnim migavcima sa bjuelim felgama i to je plafon steta je ovako bjesnom stroju nabit neku bezze boju! Lijep pozdrav
 
Član
aaa nije loše ispo sekunde jos samo da se mu kakve stare bbs felgice i retrovizori od mante i bio bi bombon, a i ona ideja za broj na haubi nije loša sekunde ...... pa onda možete i na stayling pozz ;)
 
Član
realno moglo je to mnogo bolje(mislim na farbu),da nema ove motore pod haubom reko bi seljo tuning,bolje da ste odradili u jednoj boji...a mogla je crna mat da padne ali sta je tu je....sad jos da se vidi kako ce da se pokaze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top